چندین قربانی سیل کوئینز در اثر تماس با فاضلاب بیمار شدند.


چند تن از ساکنان کوئینز که در هنگام طوفان گرمسیری ایدا به خانه هایشان برخورد کردند در معرض فاضلاب خام بودند گفتند که اکنون اسهال و استفراغ دارند و حداقل یک نفر باید در بیمارستان بستری شود.

خانه ایوت مایو در خیابان 64 در نزدیکی خیابان 48 در Woodside چهارشنبه گذشته پنج فوت آب از یک زیرزمین دریافت کرد. با ریختن آب ، او و همسرش با عجله به طبقه پایین رفتند و خانه را بستند و تمام عکسهای خانوادگی را که می توانستند ذخیره کنند ، سرقت کردند. دو روز بعد ، او شروع به بیماری کرد و تا یکشنبه نمی توانست آب یا پدیالیت را تحمل کند و در طول روز استفراغ و اسهال داشت.

“یکشنبه شب فقط یک فاجعه بود. این هر 15 دقیقه یکبار اتفاق می افتد. ” شوهرش صبح دوشنبه او را به بیمارستان برد و به او هیدراتاسیون و مکمل های منیزیم و پتاسیم داده شد. او به زودی با نوروویروس و e تشخیص داده شد. او گفت که E. coli دو بیماری بسیار مسری ناشی از آب هستند. علائم مایو تا روز سه شنبه بهبود یافت.

دو همسایه دیگر در بلوک وی علائم مشابهی داشتند ، اما فقط مایو مجبور شد در بیمارستان بستری شود.

جولیا نیوفس ، 77 ساله ، همسایه مایو ، گفت: “در این مرحله ، من نمی توانم شکایت کنم.” که پس از جاری شدن سیل در زیرزمین خانه اش چندین روز استفراغ و اسهال را شروع کرد. شوهر و پدربزرگ و مادربزرگ فوت شده

عکسی که نشان می دهد چگونه آب در گاراژ تا ارتفاع چند متری بالا می رود - نشان می دهد که چگونه آب زیرزمین را به شدت سیل کرده است.

خط آبی به دلیل آبگرفتگی درهای گاراژ در کوئینز واید

فلش

خط آبی به دلیل آبگرفتگی درهای گاراژ در کوئینز واید

دفتر شهردار نیویورک

نیوث می گوید: “شکمم انگار فردایی وجود نداشت.”

مایکل لانزا ، سخنگوی وزارت بهداشت گفت که وضعیت در حال نظارت است اما افزایش تعداد بستری ها برای مشکلات گوارشی در سراسر شهر مشاهده نمی شود. وزارت بهداشت ایالات متحده توصیه می کند هنگام تمیز کردن خانه های آسیب دیده از سیل ، چکمه های لاستیکی ، دستکش و ماسک N95 بپوشید.

کارشناسان می گویند بیماری های منتقله از راه آب می توانند پس از جاری شدن سیل رخ دهند زیرا سیستم فاضلاب غرق شده و مردم در معرض زباله های تصفیه نشده قرار می گیرند.

عکسها روی رخت لباس چسبانده می شوند تا خشک شوند ، در حالی که شهردار د بلازیو و سناتور شومر به عکسهای خشک شده روی میز نگاه می کنند.

عکسها در خانه وودسایدشان در کوئینز در 6 سپتامبر 2021 در حال خشک شدن هستند.

فلش

عکس ها در خانه وودسایدشان در کوئینز در 6 سپتامبر 2021 خشک می شوند.

دفتر شهردار نیویورک

این دو همسایه در شعاع پنج بلوک وودساید زندگی می کنند ، جایی که تقریباً همه خانه های آنها به شدت سیل خورده است. در تعطیلات آخر هفته ، بسیاری از ساکنان به Gothamist/WNYC گفتند که در شهر فراموش شده اند تا خانه های فرسوده خود را بدون کمک تمیز کنند. یک روز پس از انتشار گزارش ، شهردار بیل دو بلاسیو ، نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز ، سناتور آمریکایی چاک شومر و مدیر انجمن فوریت های مدیریت اضطراری دین کریسول از منطقه بازدید کردند و وعده امدادرسانی بیشتری به ساکنان دادند.

روز دوشنبه ، رئیس جمهور جوزف بایدن وضعیت نیویورک را به “یک فاجعه بزرگ” ارتقا داد. این بدان معناست که مستاجران و صاحبان خانه می توانند خسارات ناشی از سیل را مستقیماً برای جبران خسارت به دولت فدرال گزارش دهند. بایدن معاون رئیس جمهور سابق قرار است بعد از ظهر سه شنبه به کوئینز سفر کند.

منابع اضافی برای سیل زدگان از شهر و ایالت در دسترس است.

آیدا منطقه کلان شهری نیویورک را با تقریباً 10 اینچ باران در برخی مناطق مرطوب می کند و رکورد بیشترین بارندگی های ردیابی شده در یک ساعت را که توسط طوفان هنری چند روز پیش شکسته شد ، شکست. توفان های مرطوب تر و شدیدتر همراه با بسیاری از آثار مخرب دیگر تغییرات آب و هوایی انتظار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید