چرا گوپ برای سلامتی همان چیزی است که ترامپ برای آمریکاست – انحراف و شرم آور

تزریق پلاسمای خود را به صورت خود چه می نامید؟ پاسخ: صورت خون آشام. یعنی اگر گوپری هستید.

بلند شدن، ژست گرفتن مثل اسب، پریدن در دریاچه های یخ زده، ارتباط با مردگان و فریاد زدن روی تشک یوگا برای یکی شدن با روح قارچ ها چطور؟ نمایش نتفلیکس “The Goop Lab” به معنای سلامتی است.

کی میدونست

آیا موسسه جهانی سلامتی (GWI) این نوع وو وو را در صنعت سلامتی 4.5 تریلیون دلاری خود گنجانده است؟

کی میدونه؟ “احتمالا” حدس من است. وقتی معیارهای GWI برای اهمیت سلامتی تقریباً به بزرگی کهکشان راه شیری (یعنی 100000 سال نوری در کنار هم باشند، به گفته اخترفیزیکدان اریک آیدل) آسان است.

شاید همه سازمان‌های دستفروشی سلامتی مانند برنامه نتفلیکس گوپ باید اعلامیه‌هایی منتشر کنند مبنی بر اینکه مطالب و برنامه‌های آنها به‌جای ارائه اطلاعات منطقی، علمی یا جدی به گونه‌ای سرگرم‌کننده و آموزنده طراحی شده است – همه چیز سرگرمی است، لک‌هایی که ما را کمی شاد می‌کنند. صحبت های بی اهمیت، تا این اطمینان را از بین ببرند که زندگی بی معنی است و همه ما خواهیم مرد.

تیموتی کالفیلد، نویسنده “آیا گوئینت پالترو در مورد همه چیز اشتباه می کند؟”، نمایش Goop را “یک اطلاعات تجاری برای شبه علم” می نامد. “آزمایشگاه گوپ” افتضاح است. صنعت پزشکی شریک جرم است “، 8 فوریه 2020).

گوپ مصیبت صنعت سلامتی را توصیف می کند و به عنوان بستری برای اطلاعات نادرست، امتیازات و لفاظی های ضد علم دیده می شود. دکتر. استمپ معتقد است که انرژی درمانی، سرما درمانی، درمان های ضد پیری… در بهترین حالت هدر دادن پول و در بدترین حالت (انواع) روش های مضر هستند که در واقع به سلامت شما آسیب می رسانند.

اما آیا حداقل یک محصول یا خدمات با ارزش در Goop وجود ندارد؟ اصلا چیزی؟ خب، احتمالا. یک تمرین‌کننده انرژی به نام جان آمارای یک جلسه انفرادی دارد که در آن دست‌هایش را روی مشتریانی که می‌چرخند و تکان می‌خورند، لیفت خشک، گرفتگی عضلات و ناله می‌کنند پاک می‌کند – و یک جلسه تنها 2500 دلار هزینه دارد. چه پیشنهادی کافی است یک جن گیر کلاس جهانی حسادت کند. (منبع: الن گیمرمن، “هاله گوپ به تلویزیون می آید”، وال استریت ژورنال، 23 ژانویه 2020، صفحه A12.)

بله، در مقایسه با بقیه محصولات و خدمات Goop، چرخش / ناله / بلند کردن خشک و تشنج به نظر می رسد ارزش خوبی برای پول دارد.

رژیم لاغری سریع