چرا کوری کلوبر یانکی ها را یک به یک باز می گرداند


اوکلند ، کالیفرنیا – با دور برگشت عظیم یانکی ها ، افراد زیادی در اطراف تیم در حال آماده شدن برای پلی آف هستند.

نه کوری کلبر.

فرد راست دست قرار است روز دوشنبه پس از مفقود شدن به دلیل سفت شدن شانه در 25 مه شروع به کار کند. و این تا آنجا که کلبر تصمیم می گیرد نگاه کند بسیار جلوتر است.

کلوبر گفت: “من سعی می کنم نزدیک شوم زیرا فکر می کنم مصدومیت پشت سر من است و در این مرحله من سالم هستم ، بنابراین بیرون می روم و سعی می کنم تا جایی که فکر می کنم می توانم در زمین بازی کنم و به تیم کمک کنم.” یانکی ها 8-2 آتلتیکس را شکست دادند. او قبل از پیروزی در ورزشگاه اوکلند گفت: “به نظر می رسد در این مرحله تصویر بزرگ کمی جلوتر از ما است.”

اما کلوبر با احساساتی که در شروع آخرین دوره توانبخشی خود احساس می کرد وقتی در زمین بازی Double-A Somerset روز سه شنبه 60 زمین به زمین انداخت ، احساس کرد. او دو اجرا در 3 ²/₃ نوبت را مجاز کرد ، اما کلوبر گفت که بیشتر به ظاهر زمین بازی خود توجه می کند.

“مهمترین چیز در آغاز دوره توانبخشی این بود که من چه احساسی داشتم و از نظر جسمی بهبود یافتم. [between outings]کلوبر می گوید: “من به جایی رسیدم که در زمین زدن بسیار خوب بودم.”

یانکی ها
کوری کلبر
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

نحوه سازگاری کلوبر با بقیه چرخش و فصل بعد بستگی به نحوه کشش او دارد و اجازه می دهد حدود 5 شروع شود.

آرون بون ، سرمربی تیم آرن با اشاره به بازی نکردن کلبر در بازی خارج از خانه مقابل تگزاس قبل از مصدومیت از ناحیه شانه ، گفت: “اگر او بازی کند ، ما قبلاً دیدیم که او چقدر خوب می تواند باشد.” “او بعد از چند ماه برمی گردد. [out] و او همچنان به رشد خود ادامه می دهد. ” “او از ناحیه شانه بیرون آمده است. خواهیم دید که او چه عکس العملی نشان می دهد و ظاهر او چگونه است. با نگاه کردن به زمین بازی خود می توانید بفهمید که کجاست. من فکر می کنم او اعتماد به نفس دارد.”


لوئیس سِورینو برای اولین بار پس از تعطیلی با شانه سفت در حالی که خود را گرم می کرد برای شروع توانبخشی در Triple-A Scranton/Wilkes-Barre در 13 آگوست پرتاب کرد.

بون گفت که سورینو روز جمعه به ورزشگاه یانکی بازگشت و قبل از بازگشت به وظایف توانبخشی ، اولین ضربه را از ارتفاع 60 تا 70 پایی پرتاب کرد.

به گفته بون ، مایکل کینگ ، که با کبودی در انگشت میانی خود وقت از دست داده بود ، یک جلسه 20 گاوی را در مجتمع Somerset انداخت و به کار توانبخشی “نزدیک” بود.


جیانکارلو استانتون روز جمعه به میادین برگشت و در زمین راست راست برای تیم اوکلند بازی کرد. بون گفت انتظار دارد استانتون به صرف زمان برای دفاع ادامه دهد.

او مسیر خوبی داشت و مطالب بسیار خوبی را خواند. [on fly balls]بون در مورد دفاع استانتون گفت: “من از نحوه واکنش بدنش بسیار خوشم آمد.” بون معتقد است بازی در پست مهاجم “باعث می شود که او مرتب تر بازی کند” تا زمانی که استانتون سالم بماند. “

بون گفت: “ما قطعاً مراقب خواهیم بود و او در نهایت سهم خود را از کار DH دریافت می کند ، اما تا زمانی که بتواند حجم کار را تحمل کند ، از او استفاده خواهیم کرد.”

لوک وویت با برخورد شدید با استنتون در سمت راست ، روز جمعه پس از سقوط به یک وظیفه کوچک به دلیل حضور ریزو در اولین پایگاه ، به عنوان DH بازگشت. Voit روز جمعه 4 در 1 با یک هومر انفرادی در چهارمین دور رفت.

یانکی ها بخشی از آینده خود را فدا کردند تا زمان حال را حل کنند ، زمانی که مشتریانی را به توله و رنجرز فرستادند تا آنتونی ریزو و جوی گالو را بدست آورند.

درآمد ریزو و گالو بستگی به میزان پیشرفت یانکی ها در اکتبر دارد.


رنگرز اولین بار یکی از مهمترین سلاح هایی را که از یانکی ها برای جوی گالو و جولای رودریگز دریافت کردند دریافت کرد وقتی گلن اتو در اولین بازی بیس بال خود در لیگ برتر پنج شکست بدون گل 5 بر 4 به استروس قدرتمند انداخت. برای تگزاس

فرد راست دست 25 ساله تا حدی فراخوانده شد زیرا رنجرز با موارد COVID-19 برخورد می کند. قبل از انجام معاملات ، اتو در Double-A Somerset خوب بازی کرد ، دو بازی را در Triple-A Scranton/Wilkes-Barre شروع کرد ، در 10¹/₃ نوبت 5 اجرا را واگذار کرد ، اما 12 ضربه هم زد.

اتو پس از امضای قرارداد در تریپل راند راک بهتر عمل کرد. با شروع در چهار بازی ، او 2.70 ERA را در 20 نوبت ارسال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید