چرا هر از چند گاهی همه به اسپا نیاز دارند؟

همه به کمی استراحت از زندگی پرمشغله خود نیاز دارند، اینطور نیست؟ و چه ایده ای عالی برای نوازش کردن خود با دادن یک آبگرم برای بدنتان خواهد بود. هر سالنی با توجه به نیاز شما، انواع درمان های اسپا را ارائه می دهد. اکثر مردم فقط برای کاهش استرس و استراحت به مراکز اسپا مراجعه می کنند. این مراکز درمان های مختلفی را برای درمان کمردرد، درد مفاصل، بی خوابی، کشیدگی عضلات، سردرد و … ارائه می کنند.

نیازهای خود را بررسی کنید و همین موضوع را با درمانگر خود در میان بگذارید، زیرا مبلغ خوبی به آنها پرداخت می کنید، حق شماست که از همه خدمات برای غنی سازی تجربه خود استفاده کنید. با درمانگر خود صحبت کنید و تمام مشاوره ها را بخواهید و درمان مناسب را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

انواع درمان های ارائه شده در مراکز اسپا

1) رایحه درمانی– در این درمان جادو با اسانس ها انجام می شود. روغن‌های مورد استفاده در ماساژ، پوشش‌های بدن و غیره به شل شدن ماهیچه‌ها و افزایش درخشندگی و تغذیه پوست کمک می‌کنند.

2) شیاتسو– یکی از روش های محبوب تنش زدایی از بدن است. در اینجا کارشناسان از دستان خود برای پیدا کردن نقطه مشکل در بدن مشتری خود استفاده می کنند و به خفه کردن آنها کمک می کنند.

3) آیورودا– قدیمی ترین تکنیک پزشکی برای آرام کردن بدن با استفاده از داروهای طبیعی به جای محصولات مصنوعی است. انواع مختلف گیاهان، ساقه، خاک، در ماساژ استفاده می شود.

4) اسکراب نمک-هدف اصلی این درمان حذف تمام سلول های مرده و پاکسازی عمیق پوست است. فرآیند لایه برداری شامل مالش نمک در سراسر پوست یا اسکراب های دیگر مانند اسکراب گردو یا بادام است، به خصوص در جاهایی که جوش های سرسیاه به وفور یافت می شوند.

5) صورت– فیشال یک عنصر مهم در تمیز و درخشان نگه داشتن پوست ما است. انواع بسته های صورت مانند صورت طلایی، صورت الماسی، صورت میوه ای و غیره موجود است. این به جوانسازی پوست صورت ما که هر روز در معرض آلاینده ها است کمک می کند.

6) بسته بندی های بدن– روکش های بدن عمدتاً از داروهای طبیعی مانند خاک رس، گل تشکیل شده است که بدن ما را با مواد مغذی غنی می کند و رطوبت آن را حفظ می کند.

با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید –

در مراکز اسپا خدمات توسط بهترین و مجرب ترین درمانگران و متخصصین زیبایی ارائه می شود. هدف اصلی رضایت مشتری با ارائه بهترین خدمات مطابق با نیاز مشتری است. مراکز اسپا محیطی را فراهم می کنند که می توانید ذهن خود را آرام کنید و مدتی را در آرامش سپری کنید و با روحیه ای شاد و بدنی سالم به زندگی عادی خود بازگردید. مراکز اسپا از بالاترین کیفیت محصولات و انواع تجهیزات در آبگرم درمانی خود استفاده می کنند و هرگز خواسته ها و ترجیحات مشتریان خود را نادیده نمی گیرند.

از تخفیف به نفع خود استفاده کنید-

در مناسبت های مختلف مانند کریسمس، عید پاک، مراکز اسپا هالووین تخفیف یا سایر خدمات رایگان را به مشتریان خود ارائه می دهند. تنظیم قرار ملاقات آبگرم به عنوان هدیه برای خانواده یا دوست خود راه دیگری برای نشان دادن عشق خود یا قرار دادن یک قرار ملاقات با همسرتان برای گذراندن اوقاتی با کیفیت است که در حال تبدیل شدن به یک روند جدید است. باور کنید یا نه، اما همه به یک استراحت از برنامه شلوغ خود نیاز دارند و چرا یک روز مرخصی نگیرید و یک خوراکی شایسته به بدن خود ارائه نکنید.

رژیم لاغری سریع