چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید | تناسب اندام کندی


شرکت ها مزایای مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما مزایایی که منحصر به فردتر از عضویت در باشگاه بدنسازی است. دلایل بسیار خوبی برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری به شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی در محل کار بهبود یابد. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا تمام ابتکارات مربوط به رفاه ، از جمله آنهایی که به کاهش شیوع بیماری در محل کار می پردازند را بهتر رعایت کنند.

بهبود روحیه کارکنان

با نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، کارکنان احساس اهمیت می کنند و هنگامی که افراد چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارگران “دوستان باشگاه” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند یک داروی پیشگیرانه باشد

تمرینات منظم و تشویق کارکنان به حرکت نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن سلامتی که بسیاری از افرادی که در مشاغل بی تحرک کار می کنند ، مانند سردرد و کمر درد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، دفع بیماری ها کمک کند ، که به معنای اتلاف وقت کمتر در تجارت است.

راحت است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند در زمان مالیات لغو شود و هزینه شرکت را جبران کند و به کارمندانی که ممکن است امکانات مالی ندارند اجازه دسترسی به سالن های بدنسازی و تناسب اندام را بدهد. کارفرمایان می توانند از چند گزینه استفاده کنند ، با پرداخت عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان ، یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارکنان به تعداد مشخصی از ساعت در هفته به باشگاه می روند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه ورزشی می تواند حق بیمه شرکت ها را نیز کاهش دهد ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری دارند که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به دنبال دارد.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید

شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا از وب سایت ما دیدن کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و خود را بیشتر پیش ببرند!دیدگاهتان را بنویسید