چرا محمد محبی استقلالی نشد؟


چرا محمد محبی استقلالی نشد؟

استقلال تهران یکی از مشتریان بازیکن سابق سپاهان اصفهان بود.


به گزارش ایلنا، استقلال تهران همچنان در نقل و انتقالات تابستانی فعال است و در یکی از مهم ترین پست هایی که نیاز به بازیکن دارد، در تلاش است تا نیروهای جدیدی جذب کند.


با اطلاع از رفتن امیرحسین حسین زاده به شارلوا بلژیک، به دنبال جذب بازیکنی برای پست فوروارد بال چپ شد. جستجویی که هدف قابل توجهی را شناسایی کرد اما نتیجه ای نداشت.


محمد محبی از سانتا کلارا از پرتغال آخرین گزینه برای تقویت پست وینگر چپ بود. از آنجایی که او با این باشگاه قرارداد دارد، مذاکرات با آبی ها همچنان مورد پذیرش قرار گرفت.


صحبت ها درباره انتقال محبی به تهران در حالی آغاز شد که خانواده این بازیکن یکی از سخت ترین موانع برای توافق بودند. مانعی که می تواند این بازیکن را از بازگشت به ایران منصرف کند.


به گفته خانواده این بازیکن 23 ساله، بازی در لیگ پرتغال پس از انتقالش از لیگ برتر ایران پیشرفت بزرگی برای او محسوب می شود و او نباید این فرصت را از دست بدهد و بازگشت به ایران را انتخاب کند.


در پی این درخواست، انتقال محبی به استقلال با وجود علاقه این بازیکن و تلاش باشگاه برای کسب رضایتنامه تکمیل نشد و فعلا تکلیف این پروژه نیمه تمام مانده است. باشگاه استقلال اگر تصمیم نهایی او پوشیدن پیراهن این تیم باشد، دوباره برای جذب محبی تلاش خواهد کرد.


انتهای پیام/