چرا ثبت نام در یوتیوب راهی برای رفتن است؟

یوتیوب مدت‌هاست که وب‌سایت اصلی اشتراک‌گذاری ویدیو در این سیاره بوده است. کاربران مختلف در سرتاسر جهان می توانند بروند و ویدیوهای مختلف در مورد طیف گسترده ای از موضوعات را ببینند. تماشای یک فیلم، یادگیری در مورد یک موضوع خاص، دیدن دیدگاه شخصی در هنگام انجام یک کار خاص، و کلی چیزهای دیگر را می توان تنها با تماشای ویدیوهای ارسال شده در YouTube انجام داد.

ناشناس بودن جذاب ترین ویژگی یوتیوب برای کاربران تازه کار است. هنگامی که نیاز به تماشای و یادگیری از ویدیوهای مختلف پست شده در YouTube دارید، موظف به ارائه هیچ گونه اطلاعات حساسی در مورد خود نیستید. برای کاربرانی که در مورد اطلاعاتی که از طریق اینترنت ارائه می دهند بسیار خاص هستند، این قطعاً یک مزیت است.

از همان ابتدا، YouTube ویژگی‌های عالی را در اختیار شما قرار می‌دهد حتی اگر هنوز نمی‌خواهید در این سرویس ثبت‌نام کنید و می‌خواهید موارد را ناشناس نگه دارید. می‌توانید از ویژگی‌هایی مانند امکان اشتراک‌گذاری ویدیوها با دوستان خود از طریق رسانه‌های اجتماعی، ایجاد یک لیست سریع از همه ویدیوهای مختلفی که تاکنون تماشا کرده‌اید، دسترسی نامحدود به همه ویدیوهای YouTube و در راس همه آن‌ها استفاده کنید. خاموش، در صورت نیاز به کمک در مورد هر موضوع مرتبط با YouTube، شما واجد شرایط پشتیبانی YouTube از طریق بخش راهنمای آنها هستید.

در مقابل این، یوتیوب همچنین به کاربران امکان ثبت نام را ارائه می دهد. برای ثبت نام و داشتن یک حساب شخصی YouTube. ثبت نام در یوتیوب بسیار شبیه به ثبت نام در حساب های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر است. نام کامل، تاریخ تولد، مکان، علایق و سرگرمی‌های شما تنها بخشی از اطلاعاتی است که باید ارائه دهید.

با این حال، این نباید یک عامل بازدارنده هنگام ثبت نام در YouTube باشد. گوگل، شرکتی که یوتیوب را در اختیار دارد، حفظ حریم خصوصی و ایمنی کاربران را به عنوان مهمترین دغدغه خود قرار می دهد. هنگام ثبت نام برای این سرویس، یک قرارداد شرایط خدمات به شما ارائه می شود که بیان می کند آنها هیچ یک از اطلاعاتی را که شما با سایر شرکت ها یا وب سایت ارائه می دهید فاش نمی کنند.

بنابراین اگر در YouTube ثبت نام کنید چه سودی برای شما دارد؟ برای شروع، شما کانال یوتیوب خود را خواهید داشت. داشتن کانال شخصی به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را در YouTube آپلود کنید تا توسط سایر کاربران در اینترنت مشاهده شود. استفاده از کانال یوتیوب خود به عنوان منبع درآمد غیرفعال احتمالاً بزرگترین مزیتی است که کاربر می تواند هنگام ثبت نام در این سرویس از آن بهره مند شود. Google دارای یک ویژگی AdSense است که به شما امکان می دهد با قرار دادن تبلیغاتی که درآمد تبلیغاتی برای شما ایجاد می کنند، از ویدیوهای YouTube خود درآمد کسب کنید. چگونه؟ این کار به نوعی مانند بازاریابی وابسته عمل می کند. شما محصولات مختلف را با اجازه دادن به تبلیغات در ویدیوهای شما تبلیغ یا تبلیغ می کنید که با کلیک کردن توسط کاربرانی که ویدیوی شما را تماشا می کنند، درآمد تبلیغاتی برای شما ایجاد می کند.

علاوه بر این، می‌توانید با داشتن قابلیت ارسال نظرات و پاسخ‌ها در هر ویدیوی YouTube، با جامعه YouTube تعامل داشته باشید، البته به شرطی که گزینه نظر غیرفعال نباشد. شما همچنین اکنون توانایی ایجاد لیست پخش ویدیو را دارید. لیست های پخش به شما امکان می دهد ویدیوهای خود را بر اساس موضوع یا موضوع خاصی جدا کنید. این تجربه کاربر پسندتری را برای افرادی که در حال مرور ویدیوهای مختلف در کانال شما هستند، می دهد.

رژیم لاغری سریع