چرا با وجود لغو مصوبه دولت در کمیته اجرایی هنوز موضوع پرداخت حقوق بازنشستگان قطعی نشده است؟


چرا با وجود لغو مصوبه دولت در کمیته اجرایی هنوز موضوع پرداخت حقوق بازنشستگان قطعی نشده است؟

نماینده بابلسریان در مجلس با اعلام اینکه امدادگران هلال احمر در سیل اخیر بدون مادی درخشیدند، گفت: وضعیت خود را تغییر دهید.


به گزارش ایلنا، علی اصغر باقرزاده امروز (سه شنبه 20 مردادماه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر ضمن تذکر شفاهی از تمامی امدادگران هلال احمر که از لحاظ مالی و صرفا بر اساس اصول انسانی در حادثه سیل اخیر در اقصی بودند تقدیر کرد. . بخش هایی از کشور پر نور شد، گفت: از دولت محترم تقاضا دارم برای ساماندهی و اعزام این بستگانی که بعضاً حدود 240 ساعت در ماه خدمت می کنند اما از حداقل حقوق و بیمه محروم هستند، اقدام عاجل کند. با توجه به اینکه طرح ساماندهی تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی در مجلس مطرح است، تغییر وضعیت باید در مورد این نزدیکان نیز اعمال شود.


نماینده مردم بابلسر و فریدوکنار در مجلس اعلام کرد: همچنین باید از رئیس سازمان هلال احمر آقای کولیوند و همکارانی که در محل حضور داشتند تشکر کرد.


وی خطاب به هیات دولت گفت: چرا با وجود لغو پذیرش دولت در کمیته اجرایی هنوز موضوع پرداخت حقوق بازنشستگان قطعی نشده است، تقاضای جدی برای اجرای سریع قانون دارم و خواستار اجرای هرچه سریعتر قانون یکسان سازی حقوق بازنشستگان هستم.


باقرزاده خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: اجرای رتبه بندی معلمان با صدور احکام معلمان باید نظارت و اجرا شود تا معلمان محترم بیش از این مورد دلخوری قرار نگیرند.


وی همچنین خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تحول کارکنان خدمات مخابراتی باید رصد شود و حقوق بازنشستگان شرکت های مخابراتی تضییع نشود.انتهای پست/