چرا امیلی ونکمپ از “رزیدنت ها” جدا می شود؟



امیلی ونکمپ اسکراب های خود را می پوشد. بازیگر زن درام پزشکی معتبر فاکس را ترک می کند مقیم پس از حضور در برنامه برای چهار فصل به عنوان پرستار نیکولت “نیک” نوین.

یک منبع ناشناس گفت: ضرب الاجل تلاش شد تا VanCamp را به فصل 5 بازگرداند ، اگرچه او به وضوح باز بود ، اما در نهایت ناموفق بود. به نظر می رسد هنوز شانس وجود دارد که نیک در آینده مهمان ستاره شود ، اما فعلاً داستان او در ابتدای فصل 5 (که در 21 سپتامبر نمایش داده می شود) به پایان می رسد.

مقیم نیک و قهرمان اصلی Dr. کنراد هاوکینز (مت چوچری) از دختر جورجیا در آخرین فصل استقبال کرد. با این حال ، تبلیغات فصل 5 به طرز شگفت انگیزی چندین پیچ بزرگ را نوید می دهد ، از جمله لحظه ای که دو پلیس آن را به عنوان خبر بدی به کنراد و جورجیا می رسانند.

“اگر فکر می کردید فصل گذشته همه چیز را تغییر داد ، منتظر بمانید.”

مقیم در این فیلم بروس گرینوود ، جین ریوز ، جسیکا لوکاس ، مالکوم جمال وارنر ، مانیش دایال ، موریس چستنات و شونت رنه ویلسون بازی می کنند.

این مجموعه توسط تلویزیون بیستم تولید می شود. تهیه کننده اجرایی توسط ایمی هولدن جونز ، آنتوان فوکوا ، اندرو چپمن ، Oly Obst ، Peter Elkoff و Todd Harthan.

همچنین مقیم، VanCamp نماینده شارون کارتر را در دنیای سینمایی مارول به تصویر می کشد و نقش خود را در سریال اخیر دیزنی پلاس تکرار می کند. شاهین و سرباز زمستانبه

برای مشاهده اولین تریلر به بالا بروید مقیم فصل 5 21 سپتامبر ساعت 8:07 از شبکه فاکس پخش می شود.

کجا باید تماشا کرد مقیم

دیدگاهتان را بنویسید