چاپ مقاله واکسن رازی کوپار در یک مجله علمی بین المللی


چاپ مقاله واکسن رازی کوپار در یک مجله علمی بین المللی

هیئت علمی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از چاپ مقاله واکسن رازی کوپارس در مجله بین المللی Frontiers in Immunology خبر داد.


به گزارش ایلنا از البرز، سید رضا بنی هاشمی با اشاره به انتشار مقاله رازی کوپارس درباره واکسن ها در مجله علمی بین المللی Frontiers in Immunology و این دستاوردهای بزرگ علمی، گفت: مقاله موسسه رازی با عنوان ارزیابی ایمنی و ایمنی ترکیبی داخل بینی. واکسن “رازی کوپارس در حیوان آزمایشگاهی” به بررسی جنبه های ایمنی و ایمنی واکسن رازی با مشارکت 18 محقق علمی در زمینه های زیست شناسی و تولید واکسن موسسه رازی و همچنین دو محقق مشهور ایمونولوژی مستقر در مراکز تحقیقاتی آلمان و آمریکا در 20 صفحه اصلی و 5 صفحه تکمیلی تهیه و تنظیم و منتشر شد.


وی بیان کرد: با توجه به اهمیت محتوای علمی و مفروضات مندرج در آن، 7 داور بین المللی این مقاله را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند که یکی از دقیق ترین بررسی ها و یافته های علمی است، زیرا معمولاً مقالاتی در این زمینه توسط 2 یا بررسی می شود. 3 داور


یکی از اعضای هیأت علمی مؤسسه رازی با اشاره به اینکه به دلیل اهمیت و اعتبار بالای این مقاله، تعداد زیادی از دانشمندان و داوران بین المللی به ارزیابی مقاله مؤسسه رازی پرداختند، افزود: بر این اساس پس از اعلام نظرات و نتایج، این مقاله و مفروضات و محتوای آن علم آن مورد تایید دانشمندان بزرگ جهان قرار گرفت و توانست در مجله علمی Frontiers in Immunology منتشر شود.


وی گفت: تایید و انتشار این مقاله گواهی بر کیفیت بالای واکسن تولید شده توسط پژوهشکده واکسن و سرم سازی رازی است که نشان دهنده ظرفیت و توانایی محققان ایرانی در کسب دانش و حفظ سلامت و ایمنی در برابر ویروس مخوف کرونا است. .


رئیس گروه ایمونولوژی موسسه رازی افزود: با وجود تحریم‌های بین‌المللی که در ابعاد مختلف محدودیت‌ها و مشکلاتی را برای محققان و دانشمندان ایرانی ایجاد کرده است، توانستیم با تکیه بر توان و توان، افتخاری دیگر برای میهن عزیز اسلام رقم بزنیم. دانش محققان جوان تکنیک های مبتنی بر..


وی ابراز امیدواری کرد با حمایت دولتمردان از موسسه رازی و پژوهشگران شاغل در آن بتوانیم گام های موثر و بزرگتری در جهت خدمت به جامعه و حفاظت از امنیت زیستی مردم و مردم خود برداریم. کشور عزیز و تسلط علمی ما که مبتنی بر صد سال تحقیق است و ما آثار علمی به دست آمده را حفظ و ترویج خواهیم کرد.


مجله Frontiers in Immunology 2022 با ضریب تاثیر 8.8 بیشترین تعداد استناد را در بین مجلات علمی دنیا دارد و همچنین اولین مجله با دسترسی آزاد در حوزه ایمونولوژی و در مقایسه با مجلاتی است که سایر مقالات ایرانی را منتشر کرده اند. دور، از شهرت علمی و فنی بالاتری دارد.


واکسن پروتئین نوترکیب کوپارس رازی به عنوان اولین واکسن تزریقی جهان، یک واکسن داخلی باکیفیت مورد تایید موسسات علمی بین المللی و بر اساس دانش و تکنیک های فنی دانشمندان موسسه رازی تولید و در اکثر کشورها به متقاضیان ارائه و تزریق می شود. مراکز واکسیناسیون در کشور.beانتهای پست/