پیش نویس معیارهای «رده بندی سینما و سینما» منتشر شد


منتشر شده

پیش نویس ضوابط «رده بندی سینماها و سینماها» و متن فراخوان منتشر شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، متن فراخوان پیش نویس ضوابط رتبه بندی سینما و سینما از سوی دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینمایی به شرح زیر منتشر شد:


«به استناد مواد مصوبه 153720/ت56154 مورخ 1392/12/24 هیأت وزیران مبنی بر «آیین‌نامه تأسیس، ساماندهی و نظارت بر سینماها» و پیرو نظرات کارشناسی و نظرسنجی‌های تخصصی در زمینه تجربه ساخت و تجهیز تئاتر. ، مخاطب گرانقدر سینمای ایران، معاونت توسعه فناوری و مطالعات فیلم، پیش نویس معیارهای ارزیابی کیفی سینماها و سینماها را برای جلب نظر نیروهای تاثیرگذار در صنعت سینما منتشر می کند.


دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینما در نظر دارد با استفاده از نظرات و مشاوره های کارشناسان و متخصصان سینما در زمینه تجهیز و راه اندازی تئاتر، این پروژه را برای تصویب نهایی نهایی کند.


افراد فعال و متخصص در این حوزه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را تا تاریخ ۱۵ تیر ۱۴۰۱ از طریق ایمیل [email protected] mail ارسال کنند. گفتگو با مسئولان دفتر توسعه زیرساخت و فناوری سینما است.


لازم به ذکر است متن نهایی این طرح پس از تایید رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری و وزیر فرهنگ و حکومت اسلامی اجرا خواهد شد. همچنین بهترین نظرات درج شده در نسخه نهایی مورد ارزیابی و تایید قرار خواهد گرفت. “


فایل پیش نویس را دانلود کنید


انتهای پیام/