پیام گردان های قسام به صهیونیست ها درباره سربازان اسیر اسرائیلی


پیام گردان های قسام به صهیونیست ها درباره سربازان اسیر اسرائیلی

رئیس گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در هشتمین سالگرد اسارت دو سرباز اسرائیلی در غزه در جریان جنگ 2014 پیامی خطاب به اشغالگران اسرائیلی منتشر کرد.


به گزارش ایلنا، «ابو ابیده» سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به مناسبت هشتمین سالگرد اسارت دو نظامی اسرائیلی در غزه پیامی خطاب به نیروهای اشغالگر اسرائیلی منتشر کرد. جنگ 2014.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در این پیام آمده است که در هشتمین سالگرد نبرد «عصاف المکوله» که قسام دو نظامی اسرائیلی را به اسارت گرفت، فرماندهان این گردان ها خبر بمباران مکانی را دادند. سیف القدس در جریان نبردی که سال گذشته منتشر شد، که منجر به کشته شدن یکی از مجاهدان واحد سایه و زخمی شدن سه مجاهد دیگر شد که مسئولیت مراقبت از سربازان اسیر اسرائیلی را بر عهده داشتند.


ابوعبیده افزود: در این مرحله به دلایل امنیتی از انتشار نام این شهید خودداری می کنیم اما به محض فراهم شدن شرایط به یاری خداوند جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.


پیام سخنگوی قسام حاکی از آن است که سربازان اسیر اسرائیلی بر خلاف ادعای دشمن صهیونیستی که می گویند آنها کشته شده اند، زنده و سالم هستند.


رژیم صهیونیستی بارها اعلام کرده است که دو سرباز اسرائیلی «هادر گلدن» و «شائول آرون» در غزه کشته شدند و کاس اجساد آنها را در اختیار دارد.
انتهای پست/