پیام رئیس مجلس در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه


پیام رئیس مجلس در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

رئیس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجامع جهانی، سازمان ها و نهادهای بین المللی حقوق بشر باید به وظایف انسانی خود متعهد باشند و در برابر جنایات رژیم صهیونیستی و حقوق ملت فلسطین سکوت انفعالی نداشته باشند.


به گزارش ایلنا، متن پیام محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به شرح زیر است:


“به نام خدا

در میان مؤمنان مردان صالحی هستند، از خدا می خواهیم.

رژیم نامشروع، غیر انسانی و کودک کش صهیونیستی پس از تشدید ناکامی ها و ناکامی در مقابله با مقاومت امت اسلام، دست به جنایت جدیدی در حمله نظامی به نوار غزه و کشتار فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت های مردمی زد. آمریکا و سایر دولت های ضد بشری، بار دیگر چهره وحشی خود را نشان داد و جنایت و تجاوز خود و حامیانش را به نمایش گذاشت.

مردم مظلوم فلسطین و امت اسلام قطعاً این جنایت وقیحانه را که در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه السلام و منجر به شهادت و مجروحیت گروه بی دفاع شهیدان شد، بی پاسخ نگذاشتند. . مردم را بر سربازان این رژیم و حامیان آنها تحمیل خواهد کرد.

مردم مظلوم فلسطین در طول سال های مقاومت ثابت کرده اند که هرگز تسلیم این گونه اقدامات استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس نخواهند شد و به جهانیان اطلاع دادند که نقشه توهمی عادی سازی روابط و خط به خطر افتادن. برخی از کشورهای منطقه با رژیم بدنام صهیونیستی امنیت رژیم اسرائیل را تضمین نمی کنند

مقاومت اسلامی و روحیه ضد صهیونیستی در میان ملت های مسلمان هر روز در حال گسترش و هم افزایی است و دشمنان کوردل می دانند که آتش هجومی رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین خواهد افتاد.

امت اسلام به ویژه ملت متخاصم ایران همچون گذشته از آزادی قدس شریف و تشکیل کشور فلسطین با مشارکت مردم منطقه حمایت کرده و از مجامع جهانی، انسان‌های بین‌المللی می‌خواهند. سازمان ها و نهادهای حقوقی برای مبارزه با جنایات صهیونیست ها و دفاع از حقوق مردم فلسطین. قاطع باشید و با سکوت خود منفعلانه رفتار نکنید.

با گرامیداشت همه شهدای محور مقاومت، فرماندهان نهضت فلسطین و جهاد اسلامی و مجاهدین به ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان «خالد منصور»، «تسیر الجباری» و «رفت زمیلی»، شکی نیست که رحلت این شهدا مژده خداوند در تحقق پیروزی موعود است و پیروزی و آزادی سرزمین مقدس کود مقدس و فلسطین مقدس در نابودی دشمنان متجلی خواهد شد. “انتهای پست/