پیام تسلیت حسنا صادقی به مناسبت اولین سالگرد درگذشت طاها محجوب.


پیام تسلیت حسنا صادقی

رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری اولین سالگرد درگذشت طاها محجوب را تسلیت گفت.


به گزارش ایلنا، متن پیام حسن صادقی به شرح زیر است:


یک سال گذشت و باغ دلم هیچ برگ نداشت


من ماندم و شب سحر نشده بود


بسم الله الرحمن الرحیم


هر کدام یک طرفدار هستند، اما بقیه چهره عزت و ارباب عزت است.


برادر عزیز و گرامی جناب آقای علیرضا محجوب


دبیرکل محترم خانه کارگر!


یک سال از غروب شگفت انگیز «طه محجوب» مگفا شادروان توسط فرزند گرانقدرتان مؤسس سازمان کارگران دارالقرآن و استاد فقید و ضبط قرآن می گذرد. بازوی سرنوشت او را از باغ زندگی جدا کرد و زمین های انگشت شماری برایمان باقی گذاشت.


اگرچه جای خالی ایشان هرگز در جامعه قرآنی پر نمی شود، اما توسعه شعب در کشور دارالقرآن و نشر قرآن و کار اساتیدی چون مرحوم طه محجوب است. مناسب. گامی مؤثر در راه یاد و خاطره آن مرحوم، روش و منش آن حضرت و نیز توسعه الگوی تقوا در سطح جامعه قرآنی، ستودنی و جاودانه خواهد بود.


یادگاری از معلمی بزرگوار و متمدن بودند که به برکت مهربانی و همراهی با آیات الهی و نیز زیستن از معارف قرآن و اهل بیت علیهم السلام توانست الگوی مناسبی برای ایشان باشد. همه علاقمندان به راه کمال قرآن در عمری کوتاه و شرافتمندانه. او معلمی با اخلاق و متواضع بود که اخلاق نیکو درس عبرتی برای همه بود.


این معلم تربیت شده مکتب قرآن کریم را در اولین سالگرد درگذشت فرزند ارشد و گرانقدرتان به محضر جناب محجوب و خانواده بزرگوار و مکرم گیلانپور بویژه مادر داغدار و برادران و خواهران دلسوز و دلسوز ایشان تقدیم می نمایم. همسر مؤمن و اساتید و فعالان و دانشجویان مرحوم قرآنی. سایه تربیت قرآنی او یکی از برجسته ترین شخصیت های جامعه ملی و بین المللی است. وی در ترویج فرهنگ قرآن کریم جایگاه والایی دارد. هجرت خدا و بهشت ​​او. جلال و شکوه او خورشیدی دیگر است.


انتهای پیام/