پنج دلیل که چرا یک اسپای سیار یک ایده عالی برای مهمانی است

ظاهراً افراد زیادی از Mobile Spa به عنوان موضوعی برای هر نوع مهمانی یا به عنوان یک ویژگی برای رویدادهای بزرگ مانند همایش‌های فروش و شب‌های فروشنده آگاه نیستند. برخی از تم های مهمانی در حال حاضر بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته اند و مانند گذشته هیجانی را ارائه نمی دهند. بنابراین شما نیاز به ایده های جدیدی دارید تا مهمانی های خود را به یاد ماندنی کنید و در مورد آن صحبت کنید. تم اسپای موبایل برای مهمانی شما ایده جدیدی است و این روزها محبوبیت بیشتری پیدا می کند. تخمین زده می شود که حداقل 500 شرکت تنها در ایالات متحده این نوع مهمانی ها را ارائه می دهند. چرا این به سرعت محبوب می شود؟

چندین دلیل وجود دارد و محبوب ترین آنها برای اینکه این ایده عالی است به شرح زیر است:

  1. این یک فرصت منحصر به فرد است تا به مهمانان و دوستان خود نشان دهید که واقعاً به آنها اهمیت می دهید. خدمات ارائه شده توسط چنین ارائه دهنده مهمانی شامل ماساژ، اسپا پا، مانیکور و پدیکور است. حتی کسانی هستند که کلاس های یوگا و پیلاتس را ارائه می دهند. با این ویژگی های مهمانی شما واقعا مهمانان مهمانی خود را لوس می کنید.

  2. اینجا هرگز خسته کننده نمی شود. به لحظه پیوندی که با مهمانان و دوستان شما ایجاد می کند فکر کنید. این یک راه خوب برای رسیدن به همدیگر است. شما فقط می توانید داستان هایی را تصور کنید که از یکدیگر می شنوید در حالی که بهترین لاک ناخن را انتخاب می کنید یا نکات خانگی را به اشتراک می گذارید در حالی که از ماساژ استراحت می کنید. شما فقط می توانید دراز بکشید و از غذاهای رایگان ارائه شده توسط میزبان از طریق اسپاهای سیار لذت ببرید.

  3. سالم تر و آرام تر است. چه کسی ماساژ رایگان کمر نمی خواهد؟ چه کسی از حمام پا به عنوان یک مهمانی لذت نمی برد؟ چه کسی ناخن های زیبای دست و پا را دوست ندارد؟ کلاس های یوگا و ورزش قطعا بهتر از جویدن غذاها و نوشیدنی های پرکلسترول و پرکالری هستند.

  4. این یک موضوع حمایتی رایج است. کودکان همچنین می توانند از مانیکور و پدیکور لذت ببرند. از سوی دیگر، بزرگسالان جوان ممکن است کلاس‌های یوگا و پیلاتس را جالب بدانند و الهام‌بخش یک سبک زندگی سالم‌تر باشند. شوهران یا شرکای عاشقانه مرد قطعا از ماساژ برای از بین بردن استرس از بدن خود لذت خواهند برد، که برای آنها بهتر از خوردن بیش از حد گوشت و نوشیدن بطری های زیاد الکل است.

  5. از آنجایی که سیار است، نیازی به انتقال کل گروه به هتل ها یا استراحتگاه ها و امکانات اسپا نیست. شما می توانید ارائه دهندگان آبگرم را برای خدمات خانگی استخدام کنید. اگرچه ممکن است گران باشد، اما باید فواید سلامتی را که از آن دریافت خواهید کرد، در نظر بگیرید، حتی اگر فقط یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

اگر می‌خواهید میزبان یک مهمانی منحصربه‌فرد باشید که در آن مهمان‌های شما نه تنها به خوبی تغذیه می‌شوند، بلکه آرامش بیشتری نیز دارند و بدون استرس با خاطرات و داستان‌های فراوان به خانه می‌روند، اکنون با یک تامین‌کننده آبگرم سیار تماس بگیرید. در هر صورت، آنها مشتاقانه منتظر مهمانی بعدی شما هستند. چه کسی می داند، شاید آنها همین موضوع را برای مهمانی های خود درخواست کنند؟

رژیم لاغری سریع