پناهجویان افغان پس از به اشتراک گذاشتن عکسهای توزیع Fort Bliss تحت ترول قرار می گیرند


یک پناهجوی افغان به دلیل توئیتر عکس هایی که جیره غذایی ضعیف را در فورت بلیس ، ال پاسو نشان می دهد ، به صورت آنلاین مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

حامد احمدی ، 28 ساله ، نیمه نهایی فولبرایت با انتشار عکسی در توئیتر خود یک قطعه کم خون از مرغ و میوه را نشان داد تا زندگی پر زرق و برق خود را که اکنون به عنوان یک پناهنده با آن روبرو است نشان دهد.

احمدی به ایندیپندنت گفت: “هدف آن توییت این است که … شکایت نکنید یا انتقاد نکنید.” من فقط وضعیت پناهندگان افغان را در شرایطی توصیف می کردم که واقعاً نمی خواستند در آن باشند. “

متأسفانه ، توییتر جایی نیست که بتوان آن را تغییر داد و او خود را فوراً غرق در ترول هایی می کند که می گویند “به افغانستان برگرد.”

“اگر من فضای بیشتری داشتم [on Twitter]، توضیحات بیشتری اضافه می کردم ، زیرا می خواستم بگویم این زندگی یک پناهنده است. و ما باید صبور باشیم. »احمدی گفت.

"هیچ شکایتی وجود ندارد ، اما این چیزی است که من دیشب برای شام خوردم و وعده بعدی 12 ساعت بعد است." احمدی توییت کرد.
احمدی در توئیتر خود نوشت: “این شکایت نیست ، اما این چیزی است که من دیشب برای شام خوردم و وعده بعدی غذا نیز 12 ساعت دیگر می آید.”
حامد احمدی
احمدی از افغانستان به فورت بلیس در ال پاسو ، تگزاس منتقل شد.
احمدی از افغانستان به فورت بلیس در ال پاسو ، تگزاس منتقل شد.
حامد احمدی

خانواده او دچار یک فاجعه شدند ، اما این پناهنده زندگی خوبی را در پایتخت افغانستان ، کابل گذراند. برادر بزرگترش دو ماه پیش در جنگ با طالبان و خواهر کوچکترش بر اثر کرونا درگذشت. یک خواهر دیگر هنوز در افغانستان زندگی می کند ، اما اکنون در نتیجه خدمت قبلی خود در پلیس افغانستان مخفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید