پشتیبانی تولید تا زمانی که دستگاه نصب نشود ارائه نمی شود


رئیس قاضی استان تهران از تولد مجدد و از سرگیری فعالیت 48 شرکت و واحد تولیدی در پی اداره تصفیه ورشکستگی استان تهران که در سال های اخیر ورشکست شده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی الکاسی در نخستین روز از هفته قضات با عنوان «حمایت قضایی از تولید مواد دانش بنیان و حمایت از حقوق عمومی» از مرکز تحقیقات متالورژی رازی، یک شرکت دانش بنیان تولیدی بازدید کرد. “

رئیس جمهور استان تهران در بازدیدهای مختلف از این شرکت دانش بنیان در جریان روند و نحوه ارائه خدمات به مشتریان این شرکت قرار گرفت و عمده ترین موانع و چالش های موجود در عملکرد این شرکت را برشمرد.

القاصی در دیدار با مدیران و مسئولان مرکز تحقیقات متالورژی رازی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: این مرکز تکالیف قانونی از سوی شرکت ها و واحدهای تولیدی به ویژه شرکت های دانش بنیان دارد.

نقش تولید و اشتغال در «تقویت استقلال کشور در عرصه‌های مختلف» و «خنثی‌سازی تحریم‌ها»

رئیس کل دادگستری استان تهران با تاکید بر اهمیت تولید و اشتغال در کشور و نقش این موضوع در “تقویت استقلال کشور در عرصه های مختلف” و “خنثی سازی تحریم ها” گفت:

تا زمانی که دستگاه نصب نشود، پشتیبانی تولید ارائه نخواهد شد

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه حمایت از تولید و اشتغال در کشور اشاره کرد و در عین حال اجرای آن را منوط به یکپارچگی و تعامل همه بخش ها و دستگاه ها دانست و گفت: بیایید و نکنید. از هرگونه حمایت خودداری کنید. لازم به ذکر است که تنها با معرفی دستگاه کمک به تولید حاصل نخواهد شد. بلکه همه نهادها و ارگان های مسئول باید در این زمینه وارد عمل شوند.

الکاسی تاکید کرد: همه اجزا و اجزای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری وظیفه دارند در حمایت از تولید و اشتغال مشارکت داشته باشند و از تمام توان خود استفاده کنند. القاصی: کارهای زیادی انجام داده و اهداف و برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است و رئیس محترم قوه قضائیه نیز از این بابت نگران هستند.

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان تهران به عنوان بخشی از قوه قضائیه ماموریت حمایت از تولید و اشتغال را بر عهده دارد و با اقدامات و اقدامات خود تلاش می کند در این حوزه مثمر ثمر باشد، گفت:

دو ابزار قانونی اساسی برای حمایت از چرخه تولید در استان تهران

وی «ستاد سیاست گذاری اقتصاد مقاومتی» و «اداره تصفیه ورشکستگی» را دو ابزار مهم و مؤثر دادگستری استان تهران برای حمایت از چرخه تولید دانست و گفت: ستاد سیاست گذاری اقتصاد مقاومتی در راستای حمایت از قانون مداری تلاش می کند. واحدهای قضایی واحدهای صنعتی و تولیدی بخش‌ها با افزایش و کمک به دستگاه‌ها، دستگاه‌های مسئول حمایت از تولید و واحدهای صنعتی به‌ویژه بنگاه‌ها و کارخانه‌ها که با مشکلات اداری و قانونی مواجه هستند.

وی به اقدامات اداره تصفیه ورشکستگی کل استان تهران در حمایت از احیای چرخه تولید و واحدهای تولیدی اشاره کرد و اذعان داشت: مالکیت و کنترل کامل شرکت و کارخانه در اختیار اداره تصفیه ورشکستگی خواهد بود.

احیا و راه اندازی 48 شرکت و واحد تولیدی از طریق اداره ورشکستگی دادگاه عمومی استان تهران.

القاصی از تولد دوباره و از سرگیری فعالیت 48 شرکت و واحد تولیدی در پی ورشکستگی بانک دادگستری کل تهران که در سال های اخیر ورشکست شده بود خبر داد و گفت: چرخ تولید در این شرکت ها است. و کارخانه ها به صورت چرخشی خواهند بود و موانع فعالیت این نیروگاه ها به طور کامل رفع و شرکت و کارخانه از نظارت اداره ورشکستگی کل استان تهران خارج می شود.

حدود 80 شرکت ورشکسته تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی تهران هستند

رئیس قاضی استان تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 80 شرکت در اداره تصفیه ورشکستگی دادگاه عمومی استان تهران فعال هستند و اجازه توقف در مسیر تولید را ندارند.

وی با اشاره به حجم هلدینگ شرکت های تحت نظارت و حمایت اداره ورشکستگی استان تهران گفت: اداره ورشکستگی دادگاه عمومی تهران از تاریخ صدور حکم ورشکستگی مسئولیت کامل نظارت بر این شرکت ها را بر عهده داشته است. .

القاصی از جستجوی ویژه عدالت در استان تهران برای رفع مشکلات شرکت های تحت نظارت اداره ورشکستگی تهران خبر داد و در عین حال گفت: با رفع مشکلات مالی آنها به ویژه در طلبکاران شاهد همه چیز خواهیم بود. این شرکت ها به تجارت و تولید باز می گردند.

سه راهکار دادگستری استانی برای رسیدگی به ریشه های شرکت های ورشکسته

وی «تلاش برای تسویه بدهی طلبکاران به ویژه بدهی های بانکی»، «ارائه شرایط برای افزایش نقدینگی» و «اقدامات حمایتی برای آمادگی برای ورشکستگی» را سه راهکار اصلی دادگستری استان تهران برای رسیدگی به ریشه های مشکل عنوان کرد. . مشکلات شرکتی اعلام ورشکستگی کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران هدف از بازدید از مرکز تحقیقات متالورژی رازی را «اعلام حمایت قوه قضائیه» از فعالیت قانونی این مجموعه به عنوان یک بنگاه دانش بنیان عنوان کرد و گفت: این شرکت یکی از استانداردسازی.” و عملکرد سالم بسیاری از شرکت ها خدمات علمی مهمی را ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: سهامدار اصلی و بزرگ این شرکت، شرکت قطعات فولادی است که اکثریت سهام گروه را در اختیار دارد.

توجه ویژه قضایی به مشکلات شرکت قطعات فولادی

القاصی از تلاش ویژه دادگاه عمومی استان تهران برای رفع مشکلات شرکت قطعات فولادی به عنوان یکی از سهامداران اصلی مرکز تحقیقات متالورژی رازی خبر داد و در عین حال اظهار داشت: فولاد که مدت هاست با مشکلات ورشکستگی مواجه بوده است. باید مقاومت اقتصادی تهران را توسعه و آزمایش کرد و از ظرفیت همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول به‌ویژه ستاد برای حذف تدریجی تولید استفاده کرد. تضمین ورشکستگی و رونق تولید در آن.

راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کنونی «تقویت» ایران از نظر تولید و صنعت است

رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه ارائه خدمات علمی به مرکز تحقیقات متالورژی رازی برای حدود 60 هزار شرکت، واحد تولیدی و صنعتی، ضمن یافتن راه حلی برای برون رفت از چالش های اقتصادی کنونی کشور با «تقویت استحکام» این مرکز را در نظر گرفت. ایران در این حوزه تولید و صنعت را مورد توجه قرار داد و گفت: امروز برخی از مشکلات موجود ناشی از تحریم‌ها به وابستگی کشور به تولید و صنعت در برخی حوزه‌ها مربوط می‌شود. بنابراین باید به ارتقای علم و فناوری در تولید و صنعت توجه ویژه ای شود.

نقش شرکت های دانش بنیان در تولید و فعالیت صنعتی تضمین کننده سلامت جامعه است

وی «تقویت بنگاه های دانش بنیان» را ضروری دانست و در عین حال نقش بنگاه های دانش بنیان را در فعالیت های تولیدی و صنعتی ضامن سلامت جامعه عنوان کرد.

رئیس قاضی استان تهران همچنین «بقای تولید در راستای رعایت حقوق عامه مردم» را یکی از اولویت های دادگستری تهران در حوزه صیانت از صنایع عنوان کرد و گفت: ضرورت به عنوان تولید و اشتغال است و بنابراین فردی که در این زمینه گام برمی دارد و در آرزوی کسب مقام و اجر ویژه در زندگی بعدی نزد خداوند متعال است.

بر اساس این گزارش، قائم مقام رئیس دیوان عالی استان تهران و رئیس اداره امور ورشکستگی و ورشکستگی نیز «حفظ تولید و اشتغال» را یکی از ارزشمندترین فعالیت های این اداره کل برشمرد و گفت: شرکت های ورشکسته را تحت نظارت محاکمه کرده ایم. اداره ورشکستگی و ورشکستگی». دادگستری تهران نیز باید با حفظ ظرفیت تولید از مناسب سازی نیروی کار خودداری کند.

ترک ها افزود: حفظ تاسیسات تولیدی یکی از مهم ترین اقداماتی است که در دوران تحریم های سرکوبگرانه و برهه حساس کنونی انجام داده ایم.