پس از حذف معافیت های مذهبی برای کارکنان بهداشتی نیویورک ، فرماندار هوچول به نظر می رسد که دستور واکسن را گسترش دهد


ایالت نیویورک واکسن کووید -19 را برای کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان اجباری کرده است ، فرماندار کتی هوچول می خواهد آن را گسترش دهد و شامل همه امکانات و محیط های تجمع تحت نظارت دولت شود.

اعلامیه وی چند روز پس از تصمیم دولت مبنی بر تشدید وظایف کارکنان مراقبت های بهداشتی با لغو معافیت های دینی برای تزریق ، انجام می شود.

هوچول صبح سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در بوفالو گفت: “ما همه گزینه ها را برای گسترش این به همه تاسیسات تحت نظارت دولت و تاسیسات مونتاژ که آزمایش نمی شوند ، بررسی خواهیم کرد.” وقتی افراد وارد تأسیسات ما می شوند ، باید به آنها اطلاع دهیم که کسانی که از آنها مراقبت می کنند در امنیت هستند و این را گسترش نمی دهند. “

دولت تسهیلاتی مانند مدارس خصوصی و خصوصی ، زندان ها ، بازداشتگاه های اطفال ، زندان ها و پناهگاه ها را تنظیم می کند ، اما مشخص نیست که این اختیارات در آینده چقدر گسترده خواهد بود. فرمانداری به درخواست توضیح بیشتر پاسخ نداد.

اختیارات فعلی کلیه کارکنان بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مراکز تشخیصی و درمانی ، مراکز مراقبت طولانی مدت و سایر مکان هایی را که توسط وزارت بهداشت ایالات متحده تنظیم می شود تحت پوشش قرار می دهد. کارمندان آنجا باید حداقل اولین واکسن COVID-19 خود را تا 27 سپتامبر دریافت کنند.

این دستور قبلاً اجازه معافیت های مذهبی را می داد ، اما شورای برنامه ریزی بهداشت و سلامت عمومی ایالت در 26 اوت این ماده را لغو کرد. اگرچه معافیت های پزشکی طبق قوانین جدید هنوز مجاز است ، تصور می شود که تنها یک شرایط واجد شرایط وجود دارد: آلرژی شدید.

در جلسه 26 آگوست ، ونسا مورفی ، وکیل بهداشت ، گفت: “ما طبق قانون اساسی ملزم به ارائه مصونیت مذهبی نیستیم.” مورفی به قوانینی اشاره کرد که معافیت های دینی را برای واکسیناسیون کودکان پس از شیوع گسترده سرخک در شهرستانهای بروکلین و راکلند به دلیل نرخ پایین ایمن سازی در سال 2019 حذف کرد. این قانون از چالش های مختلف قانونی جان سالم به در برده است.

صدور حکم واکسن بیش از 100 سال سابقه قانونی در ایالات متحده دارد که توسط دادگاه عالی پشتیبانی می شود.

این مانع از اعتراضات به فرمان در شهر نیویورک نشد. کارکنان بهداشتی بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند را در اوایل ماه جاری ترک کردند و هفته گذشته کارگران شهرداری در مقابل ساختمان شهرداری تجمع کردند. معلمان مدارس دولتی نیویورک نیز باید واکسینه COVID-19 شوند و نمی توانند آزمایش انجام دهند.

تا 25 آگوست ، 77 درصد از کارکنان بیمارستان های دولتی دوره کامل واکسن COVID-19 را تکمیل کرده بودند. در همین حال ، 73 staff از پرسنل ماهر پرستاری و 78 of از کارکنان مراکز پرستاری بزرگسالان یک یا چند دوز مصرف کردند.

به گفته جیسون مولینت ، سخنگوی شبکه ، Northwell Health ، که 76000 نفر را در چندین بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی مشغول به کار می کند ، میزان ایمن سازی تا 82 دارد.

مولینت ، بیمار Pfizer-BioNtech COVID-19 که اخیراً تأیید شده توسط FDA تأیید شده است ، می گوید: “در حالی که ما از بیماران ، اعضای تیم و جامعه برای این نیازهای واکسن حمایت گسترده ای دریافت کرده ایم ، ما تصدیق می کنیم که دیگران در مورد واکسن مطمئن نیستند.” به واکسن به افزایش جذب توسط کارکنان کمک می کند.

کمیسیون برنامه ریزی بهداشت عمومی و سلامت ایالتی ، که بر مقررات بهداشتی نظارت دارد ، قرار است صبح پنجشنبه دوباره ملاقات کند ، اما دستور کار تا بعد از ظهر سه شنبه مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید