پدیکور منظم برای سلامتی شما مفید است

بسیاری از مردان و زنان فقط در طول ماه های بهار و تابستان که کفش ها انگشتان پا و پاشنه های خود را آشکار می کنند، به دنبال پدیکور هستند. البته ارائه یک پای صیقلی و تمیز ایده بسیار خوبی است، به خصوص زمانی که همه بتوانند آن را ببینند. با این حال، در مورد آن ماه هایی که پای شما در چکمه و کفش ورزشی است چطور؟ آیا فکر می کنید دلایل خوبی برای حفظ روال مراقبت از پا در ماه های سرد سال وجود دارد؟ پاسخ شما باید یک بله قاطع باشد.

حتی اگر پای شما در زمستان برای دیگران قابل مشاهده نباشد، باز هم باید به طور منظم پدیکور انجام دهید. پدیکور نه تنها انگشتان پای زیبایی را به شما می دهد، بلکه می تواند به سلامت پوست و مفاصل شما نیز کمک کند. اگر از یک پدیکور منظم در طول ماه‌های تابستان لذت می‌برید، احتمالاً فواید آن را می‌دانید، اما اگر نمی‌دانید، در اینجا یک یادآوری سریع وجود دارد.

هر پدیکور با یک حمام آبگرم شروع می شود که برای نرم کردن پوست طراحی شده است تا کار راحت تر انجام شود. چیزی که ممکن است ندانید این است که حمام کردن پاها با آبگرم جریان خون را در ساق پا و مچ پا تحریک می‌کند، که می‌تواند درد و تورمی را که ممکن است از نشستن یا ایستادن در طول روز تجربه می‌کنید، کاهش دهد. پوست نرم شده همچنین می تواند تشکیل میخچه و پینه را کاهش دهد، که می تواند به خصوص در چکمه های تنگ زمستانی دردناک باشد.

حتی در ماه های زمستان نیز باید به طور مرتب از ناخن ها مراقبت کرد. شاید ندانید، اما هوای سرد می تواند پوست و ناخن های شما را خشک کند. ناخن های خشک و شکننده مستعد شکافتن و شکستن هستند که می تواند دردناک باشد اما می تواند باعث عفونت نیز شود. یک پدیکور معمولی در سالن ناخن ونکوور می‌تواند اطمینان حاصل کند که ناخن‌های شما همیشه در سلامت کامل هستند و خطر رشد ناخن‌ها یا شکستگی‌های دردناک را کاهش می‌دهد.

در نهایت، ماساژی که هر سالن ناخن در ونکوور با هر پدیکور ارائه می‌کند، می‌تواند جریان خون را در ساق پا و پاها افزایش دهد. این می تواند ماهیچه های سفت را شل کند و عملکرد بهتر مفاصل را بهبود بخشد، به خصوص زمانی که هوای سرد به طور فعال باعث ایجاد درد مفاصل و عضلات می شود. در اسرع وقت با یک سالن ناخن ونکوور تماس بگیرید تا یک روال منظم مراقبت از پا را شروع کنید و به سرعت فواید بسیاری را که به همراه دارد خواهید دید.

رژیم لاغری سریع