پخش جریانی یا رد شدن؟


Tltletown High ، سری جدیدی که این هفته در Netflix پخش می شود ، می داند که فوتبال در آمریکا چقدر اهمیت دارد. NFL مهم است ، فوتبال کالج مهم است ، اما در بسیاری از نقاط هیچ چیز مهمتر از توپ جمعه شب نیست ، به ویژه در مکان هایی مانند والدوستا ، گرجستان ، جایی که سنت برنده شدن و اشتیاق بی پایان برای آن وجود دارد. پیروزی عظیم. اما والدوستا چند دهه است که هیچ عنوانی به دست نیاورده است ، و راش پروپست ، مربی آن را تغییر داده است.

عکس افتتاحیه: تصاویری آهسته از والدوستای خواب آلود ، جورجیا ، استادیوم بزرگ فوتبال دبیرستانی ، جام قهرمانی ملی دبیرستان و مسابقات فوتبال گذشته. گوینده خبر می گوید: “والدوستا مکانی است که نحوه بازی شما مهم نیست. پیروزی مهم است.”

اصل مطلب: فوتبال برای همه در این کشور معنای زیادی دارد ، اما در برخی نقاط به معنی بیشتر از آن است. یکی از آن مکانها والدوستا است ، 56000 روستای در جنوب گرجستان ، که زمانی در مسابقه ملی به میزبانی ESPN “Titletown High” نامگذاری شده بود. این شهر همچنین محل استقرار قدرتمند لیگ دسته دو NCAA ولدوستا است ، و دبیرستان والدوستا با شش قهرمانی ملی ، 24 قهرمانی ایالتی جورجیا و 42 قهرمانی منطقه ای به عنوان برنده ترین برنامه فوتبال کشور شناخته می شود. با این حال ، آخرین عنوان ملی در سال 1992 بود و مردم محلی فوق العاده فوتبال درخواست بیشتری می کنند. Rush Propst را وارد کنید. مربی با رزومه ای مملو از پیروزی ها و جنجال های ایستگاه های قبلی. آیا می تواند عنوان را به Titletown برساند؟ او از بازیکنانش چه خواهد خواست؟

عنوان شهر بالا
عکس: netflix

به چه نمایشی فکر می کنید؟ غیرممکن است که در مورد فوتبال دبیرستانی نمایش ندهید و به خاطر نیاورید. چراغ های شب جمعه تا حدودی ، مقایسه بزرگتر ، نمایش واقعی مرداد ماه اوت MTV است 2 روز، تیمی از مربیان Propst مانند این پدیدار شدند. همچنین نکات محکمی از جدیدترین برنامه رئال شاد Netflix وجود دارد. تشویق کردنبه

برداشتهای ما: دلیلی وجود دارد که برنامه های تلویزیونی درباره ورزش های دبیرستانی ساخته می شود. زیرا دبیرستان منبع بی پایان نمایش است. هورمون ها و احساسات بالا هستند ، مهارت های تصمیم گیری اصلاح نشده و همه چیز خیلی مهم به نظر می رسد. اگر فشار مسابقه فوتبالی را که بازیکنان آن قهرمان محسوب می شوند ، تحت فشار قرار دهید چگونه می توانید درام یک فصل را به دست آورید.

عنوان شهر بالا این فیلم بر درام نوجوانان که رابطه بین بازیکن و دوست دخترش ، توسعه قرار ملاقات و اضطراب پیرامون رقص Sweet Sixteen باشگاه باشگاهی را تعیین می کند اولویت دارد. صحنه هایی در کلاس درس و معرفی بازیکنان وجود دارد که برخی از شخصیت های اصلی را تقویت می کنند. آماری جونز مدافع جوان از آتلانتا به والدوستا نقل مکان کرد و انتظار داشت تیم اصلی تیم شود ، اما با آمدن تعهد USC و یکی از بهترین بازیکنان مدافع آمریکایی ، جیک گارسیا ، برنامه های او لغو شد. بومی کالیفرنیا با وجود محدودیت های شهر COVID در شهر بزرگسالان در حال حرکت به اسکوات است ، بازوهای قوی و دقت او را تحسین می کند و به سرعت به یک شروع کننده احتمالی تبدیل می شود. با این حال ، بسیاری از قسمت های آزمایشی صرف نوجوانانی می شود که اتومبیل هایی را رانندگی می کنند که دارای ساختارهایی هستند که به وضوح یادآور برنامه های واقعیت واقعی MTV است.

خلبانان با بازی افتتاحیه والدوستا برای فصل 2020 روبرو هستند ، اما بیشتر وقت دوربین صرف عکس های واکنشی بازیکنان کنار آنها ، هواداران و تشویق کنندگان ، مربیان و والدین عصبی روی سکوها می شود. جالب است ، اما سال گذشته عالی بود بسکتبال یا هیچیبه

جنسیت و پوست: هر چیزی.

عکس خداحافظی: ما در لبه صخره ای آویزان می شویم زیرا والدوستا در بازی ابتدایی فصل از رقبای وارنر رابینز پیشی می گیرد و نیمه دوم رالی با یک مصدومیت آشکار قطع شد که باعث شد گارسیا به حاشیه رانده شود و جونز را به بازی بازگرداند. تیتراژ به طور ناگهانی می چرخد ​​و ما نمی دانیم تا قسمت دوم چه اتفاقی می افتد.

ستاره خواب: آرام و متمرکز ، عماری به اندازه برخی از نوجوانان متمرکز بر رابطه در قسمت اول سروصدا نمی کند ، اما به نظر می رسد داستان رقابت مدافع او قوی ترین پتانسیل را دارد. او فکر می کند: “من نیمکت گرم کننده نیستم ، اما نمی توانم احساساتم را بیان کنم.”

پل خط آزمایشی: “در 40 سال مربیگری من ، فکر می کنم جیک گارسیا بهترین بازوهایی را که تا به حال مربیگری کرده ام دارد. هر توپی که او پرتاب می کند کمی اشتیاق دارد. ” پروپست در مورد QB1 احتمالی تازه وارد صحبت می کند. او خاطرنشان می کند: “بدیهی است که بازیکن کمکی با کمترین ضعف بازیکن اصلی بازی خواهد بود ، اما این رقابت در طول فصل ادامه خواهد داشت.

تماس ما: فقط برو نمایش فوتبال در دبیرستان ناگزیر باید ترکیبی از درام ورزشی و نمایشنامه نوجوانان باشد ، اما تعداد زیادی سریال های تلویزیونی نوجوان در ترکیب وجود دارد. عنوان شهر بالا آن را فراتر از سطح واقعی برنامه های MTV قرار دهید.

اسکات هاینز یک معمار ، وبلاگ نویس و کاربر اینترنتی است که در لوئیزویل ، کنتاکی به همراه همسرش ، دو فرزند خردسال و یک سگ کوچک و پر سر و صدا زندگی می کند.

تماشا کردن عنوان شهر بالا در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید