پاکسازی داخلی بدن – چه انواعی وجود دارد؟

تمیز نگه داشتن اندام های داخلی و عاری از سموم، کلید سلامتی درخشان است. وقتی اندام ها به خوبی کار می کنند، بقیه بدن رشد می کند.

5 نوع اصلی پاکسازی داخلی بدن وجود دارد که هر کسی که به سلامت زندگی علاقه دارد باید بداند. به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

پاکسازی روده بزرگ – کولون مسئول حذف 2-3 کیلوگرم است. (4-6 پوند) مواد زائد هر روز. این ضایعات حاوی باکتری های مضر و سایر سمومی است که کبد و روده کوچک آنها را پردازش کرده اند. هنگامی که روده بزرگ به درستی کار می کند، این مواد زائد به سرعت از بدن خارج می شوند. در غیر این صورت در بدن باقی می مانند که می توانند انواع مشکلات گوارشی و سایر مشکلات را ایجاد کنند. پاکسازی روده بزرگ به روده بزرگ کمک می کند تا از شر مواد زائد خلاص شود.

برافروختگی کیسه صفرا – کیسه صفرا آنزیم هایی تولید می کند که به هضم چربی کمک می کند. وقتی چربی زیادی می خورید که کیسه صفرا نمی تواند آن را پردازش کند، به ویژه چربی های غذاهای سرخ شده، سنگ های صفراوی ایجاد می شوند و عملکرد کیسه صفرا را مهار می کنند. با شستشوی کامل کیسه صفرا، می توانید این سنگ ها را حل کرده و از بین ببرید و هضم چربی را بازیابی کنید.

تمیز کردن فلزات سنگین – بیشتر ما در معرض فلزات سنگین رنگ، اگزوز ماشین، بسته بندی مواد غذایی و پاک کننده های خانگی قرار گرفته ایم. همچنین بسیاری از افراد دارای پرکردگی جیوه در دندان های خود هستند. فلزات سنگین می توانند به هر عضوی در بدن آسیب برسانند، اگرچه بیشتر در مغز یافت می شوند. یک برنامه پاکسازی بدن با هدف از بین بردن این سموم باید با دقت انجام شود، اما می تواند بسیار مفید باشد.

پاکسازی کبد – کبد جمع‌آوری زباله بدن است که مسئول پردازش بیشتر مواد زائد سمی است. کبد از شما در برابر سموم محافظت می کند. کبد می تواند به سرعت خود را درمان کند و به برنامه های پاکسازی بدن بر اساس گیاهان خاص به خوبی پاسخ می دهد.

پاکسازی انگل – سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که 80 درصد از جمعیت جهان دارای انگل های روده ای هستند. انگل ها با انرژی کم، هوس شدید، سندرم روده نشت کننده و حتی سرطان مرتبط هستند. ترکیبی از گیاهان و درمان های پاکسازی الکترونیکی برای از بین بردن انگل ها مفید است.

انجام تمام این پاکسازی های داخلی به آرامی در یک دوره 1-2 ساله یک راه قدرتمند برای بازگرداندن سلامتی شما است. اما هر برنامه پاکسازی باید با پاکسازی روده بزرگ شروع شود. اگر سعی کنید خون، کیسه صفرا، کبد یا سایر اندام های داخلی بدن را با درمان کولون مسدود شده پاکسازی کنید، سموم آزاد شده توسط پاکسازی به این سرعت از بدن خارج نمی شوند (اگر اصلا وجود داشته باشد) و ممکن است باعث سلامتی شوند. چالش ها و مسائل.

رژیم لاغری سریع