پاسخ سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات وارده به رژیم صهیونیستی


پاسخ سخنگوی وزارت امور خارجه به اتهامات وارده به رژیم صهیونیستی

سخنگوی وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در نشست خبری مشترک با همتای ترکیه ای خود در آنکارا درباره ادعاها و ادعاهای بی اساس وزیر خارجه اسرائیل صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، «سعید خطیب زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری مشترک با همتای ترکیه ای خود در آنکارا، اتهامات و ادعاهای بی اساس وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی را مضحک خواند و آن را در چارچوبی از قبل توصیف کرد. سناریوی تخریب روابط دو کشور مسلمان بخشی از توطئه تل آویو برای انحراف افکار عمومی ترکیه و منطقه از پرونده فلسطین و حملات تروریستی به این رژیم کشتار و خرابکاران محسوب می شود.


سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: متأسفانه از حدود یک هفته پیش عملیات روانی برای درگیرکردن رسانه ها در سناریوهای ساختگی با استفاده از اطلاعات نادرست و هدفمند آغاز شد تا زمینه سناریوی فرافکنی وزیر امور خارجه اسرائیل فراهم شود.


خطیب زاده افزود: همسایه ما ترکیه به خوبی از ادعاهای بی اساس رژیم دروغگو و تروریست صهیونیستی آگاه است و انتظار نمی رود در مقابل این ادعاهای تفرقه افکنانه سکوت کند. این حالت بارها نشان داده است که چقدر غیر قابل اعتماد است.


سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران به ترور و خرابکاری رژیم صهیونیستی همواره قاطعانه و مقتدرانه و بدون به خطر انداختن امنیت شهروندان عادی و سایر کشورها خواهد بود، گفت: معتقدند، و حتی اگر به نظر می رسد که احزاب بر اساس مطلوبیت کوتاه مدت حمایت می کنند، اما در واقع می دانند که با چه رژیم خطرناکی روبرو هستند.


انتهای پیام/