پارک مرکز شهر دنور به دلیل جنایت ، مصرف مواد مخدر و فضولات بسته شده است.دنور به طور موقت پارک خود را که به پناهگاه مصرف کنندگان مواد مخدر ، جنایت و زباله های انسانی تبدیل شده است ، می بندد.

پارک مدنی و مناطق مجاور از چهارشنبه آینده “تا اطلاع ثانوی” بسته خواهند شد زیرا شهر فضای سبز را تمیز و بازیابی می کند.

شهردار مایکل هنکوک در بیانیه ای گفت: “چالش های کنونی سیویک سنتر پارک به نقطه اوج رسیده است و شرایطی را ایجاد می کند که سلامت و ایمنی مردم را به خطر می اندازد.

شهردار گفت: “این یک پارک مردم است و ما گام هایی را بر می داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه از امنیت و استقبال دوباره برخوردار هستند.”

مقامات گفتند که وضعیت پارک در چند ماه گذشته بدتر شده است.

طی هفته های اخیر فضولات انسان و حیوانات خانگی ، مقدار زیادی زباله که جوندگان و سوزن ها را به خود جلب می کند و سایر وسایل جانبی مواد مخدر در پارک ها پیدا شده است.

علاوه بر این ، “پارک و مناطق اطراف آن به نقاطی برای خشونت ، جنایت ، فروش مواد مخدر و سوء مصرف مواد تبدیل شده است ، و این باعث تهدید مردم برای استفاده ایمن از یکی از فضاهای بیرونی گرانبهای دنور می شود.” به

در طول تعطیلی ، شهر بهسازی هایی را انجام می دهد ، از جمله بازسازی چمن پارک ، رسیدگی به هجوم جوندگان ، پیرایش درختان و نصب چراغ ها و دانه های بیشتر.

هپی هاینس ، مدیر اجرایی پارکها و تفریحات ، گفت: “هدف پارکها و تفریحات دنور این است که با ارائه فضاهای عمومی ایمن ، تمیز و جذاب ، سایت تاریخی ملی محبوب دنور ، پارک مدنی مرکز ، را در قلب شهر ما بازگردانید.

دیدگاهتان را بنویسید