پاتریک رید در اقدامی شگفت انگیز تیم جام رایدر را ترک کرد.


استیو استریکر به عنوان بخشی از کاپیتانی که اعلام کرد روز چهارشنبه به تیم جام رایدر ایالات متحده ملحق می شود ، تصمیم شگفت انگیزی گرفت. چهار مورد از شش انتخاب Stricker تازه کار جام رایدر خواهند بود.

شگفت انگیزترین حذف تیم ، پاتریک رید بود. پاتریک رید در سه جام رایدر گذشته بازی کرده است و رکورد 7-3-2 از جمله 3-0 را در مسابقات انفرادی به دست آورده است. بازی رید در جام های رایدر باعث شد که لقب “کاپیتان آمریکا” را به خود اختصاص دهد.

استریکر دانیل برگر ، هریس انگلیسی ، زاندر شافل ، تونی فیناو ، اسکاتی شفلر و جردن اسپیت را انتخاب کرد. کالین موریکاوا ، داستین جانسون ، برایسون دی چمبیو ، جاستین توماس ، پاتریک کانتلی و بروکس کپکا به شش بازیکنی که یک امتیاز کسب کردند پیوستند.

استریکر گفت: “پاتریک رید … این یک درخواست بسیار بسیار دشوار بود.” “(من) به خاطر آن نمی توانستم بخوابم. او یک رقیب قدرتمند است. سابقه او در جام رایدر بسیار خوب است. این تماس بسیار دشواری بود. “

استریکر گفت ، یکی از عناصر کلیدی تجزیه و تحلیل او شیوه ای است که تازه کاران آمریکایی 40 تا 29-17 در مسابقات جام رایدر ثبت کرده اند.

شش بازیکن از 12 بازیکن آمریکایی تازه کار هستند. این اولین جام رایدر برای موریکاوا و کانتلی در بین صندلی های اتوماتیک به دست آمده خواهد بود. آنها به اولین تایمرهای انتخاب شده کاپیتان: برگر ، انگلیسی ، شافل و شفلر ملحق می شوند.

جام رایدر ، جایی که تیم اروپایی 9 مسابقه از 12 دوره گذشته را کسب کرده است ، از 24 تا 26 سپتامبر در تنگه ویستلینگ برگزار می شود. اروپا آخرین جام رایدر را در فرانسه در سال 2018 فتح کرد.

هریس انگلیسی یکی از گزینه های استیو استریکر برای تیم جام رایدر بود.
هریس انگلیسی یکی از گزینه های استیو استریکر برای تیم جام رایدر بود.
تور PGA

آخرین باری که یک تیم آمریکایی اینقدر بازیکن تازه کار در تیم داشت ، در سال 2008 بود ، زمانی که در والیالا در لوئیزویل قهرمان شد.

استریکر گفت: “آنچه این جوانان به ارمغان می آورند یک هیجان بی نظیر است.” “آنها مشتاق و مایل به یادگیری هستند. آنها با چشمانی گشاد به اینجا می آیند و با نگرش “مرا مثل مربی نگاه کن”. “

Xander Schauffele یکی از تازه کارهایی بود که استیو استریکر برای تیم جام رایدر انتخاب کرد.
Xander Schauffele یکی از تازه کارهایی بود که استیو استریکر برای تیم جام رایدر انتخاب کرد.
تور PGA

رید به تازگی در هوستون با دو ذات الریه بستری شده بود. او هفته گذشته در مسابقات قهرمانی تور بازی کرد اما شرکت نکرد.

استریکر گفت: “تصمیم ما به دلیل عدم اطمینان در مورد سلامتی و عدم عملکرد او گرفته شد.”

من یک سوال در مورد کپکا دارم که هفته گذشته از مسابقات قهرمانی تور به دلیل مصدومیت مچ دست کشید. استریکر گفت اگر کپکا بازی نکند خیلی جلوتر نخواهد بود.

استریکر گفت: “ما در مورد اینکه آیا بروکس باید جایگزین شود صحبت کردیم ، اما آنها هنوز آنجا نیستند.” “ما روی این 12 نفر تمرکز کرده ایم و با این 12 نفر جلو می رویم. در صورت بروز چنین وضعیتی ، ما با آن برخورد می کنیم. پس از رسیدن به آنجا ، چندین گزینه دارید. “

Stricker آخر هفته همه بازیکنان و بازیکنان خود را به Whistling Straits برای مجموعه ای از تمرینات می فرستد که در آن چندین نفر از اعضای تیم به زمین گلف که هنوز بازی نکرده اند عادت می کنند.

استریکر گفت: “پیام من در روز اول این بود که تیم اروپا را زودتر آماده کنیم.” “همه مردان می آیند. دیدن همه آنها خوب است. “

دیدگاهتان را بنویسید