ویدیوی بودجه با مضمون LEGO از مقامات آرلینگتون ، تگزاس در حال ویروسی شدن است.یکی از شهرهای تگزاس ماه گذشته با ارائه یک فیلم لگو استاپ موشن ، یک بازی معمولاً خسته کننده با بودجه را تقویت کرد و از آن زمان به دلیل خلاقیت خود در سراسر کشور رایج شد.

مقامات آرلینگتون ، تگزاس در اوایل سال جاری تصمیم گرفتند که اعلام بودجه باید جالب و جذاب باشد زیرا تأثیر واقعی بر ساکنان شهر دارد.

در آن زمان ، مدیر ارتباطات و قانونگذاری جی وارن به ایده منحصر به فردی مبنی بر ایجاد شهری به اندازه لگو در داخل خانه خود رسید تا بتواند زنگ ها و سوت هایی را که با بودجه مناسب خواهد بود ، گزارش دهد.

این ویدئوی چهار و نیم دقیقه ای نشان می دهد که شهروندان لگو درگیر شده و در کار شهر کار می کنند و توضیح می دهد که همه بودجه 552 میلیون دلاری شهر از جمله مدارس ، مالیات شهرستان و موارد دیگر به کجا می رود. تا یکشنبه ، کمتر از 700،000 بازدید داشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=OtSC1MX-NlQ

وی از NBC پرسید: “آیا می توانید به آنها نشان دهید که چگونه از پول آنها به نحوی قابل فهم و جذاب استفاده می شود؟” “ما آن را دیدیم و فکر کردیم. بودجه در واقع چه می کند؟ ما هر سال بودجه ای تهیه می کنیم. ما در حال بررسی اولویت های اصلی شورای شهر و آنچه که آنها می خواهند امسال بسازند هستیم. “

او گفت که این پروژه ناشی از سرگرمی دوران کودکی او و شهر لگو است که در این سالها در ساخت و ساز سرمایه گذاری کرده بود.

وارن در این باره گفت: “این نوعی سرگرمی است ، نوعی سرگرمی عجیب است ، اما این کاری است که من از دوران کودکی انجام می دادم.”

وارن گفت که این برای بسیاری از مردم مهم است که به بودجه و مالیات شهر توجه کنند و تحصیل کنند.

“ما به این بازخورد نیاز داریم. ما برای اتخاذ تصمیمات مناسب برای مردم آرلینگتون به این اطلاعات نیاز داریم. “

دیدگاهتان را بنویسید