وقتی خسته و فرسوده هستید، چگونه زمانی برای بهبود سلامت خود پیدا می کنید؟ {مطالعه موردی اپ 180} – تالار کزیا


دسته بندی ها: پادکست


چگونه روی شکم خود کار می کنید، انرژیهورمون ها وقتی شما بیش از حد مشغول هستند CARING با هر کس دیگری؟ چی انجام دهید شما وقتی انجام دهیدتو هستی آنقدر خسته هستید که حتی برای بهبود سلامت خود تلاش نکنید?

این سوالی است که برای مشتریان زیاد پیش می آید.را مردم می آیند تا خسته، خسته، تمام شوند. آنها می دانند که ممکن است نیاز به رژیم غذایی داشته باشند و چند آزمایشگاه راه اندازی کنند، اما آنها نیز انرژی ندارند!

دور باطل – نه؟

این همان موقعیتی است که مشتری مطالعه موردی این هفته در آن قرار داشت. او در حال مراقبت از همه اطرافیانش سوخته بود اما انرژی او از بین رفته بود. او چیزهای زیادی در مورد اینکه چه بخورد و تغذیه سالم می‌دانست، اما برای اجرای هر چیزی خیلی خسته بود. او می دانست که به حمایت نیاز دارد و می خواهد کاری پایدار انجام دهد و می دانست که ویرایش کار نمی کند (او در گذشته تلاش کرده بود!)

اما او انرژی بیشتری می خواست. او می خواست بدون ویرایش یا سخت گیری مقداری چربی بدنش را از دست بدهد.

بنابراین این همان کاری است که ما انجام دادیم و در قسمت پادکست این هفته، ضبط زنده با این مشتری است، در حالی که پیشرفت او را پس از برنامه شخصی‌شده‌اش بررسی می‌کنیم.

ما در مورد غذا خوردن احساسی صحبت می کنیم، اینکه چگونه افکارمان بر عادات ما تأثیر می گذارد و چگونه می توانیم آخرین تکه وزنی را که او می خواهد رها کند تغییر دهیم.†

این یکی خوب است!

آیا شما می خواهید ایجاد انرژی بیشتر و شکمی صاف تر با درام غذایی ZERO یا BS؟

سپس اینجا را کلیک کنید تا تماس زوم (فوق العاده سرد) خود را با من رزرو کنید تا بیشتر بدانید!

  • اطلاعات بیشتر در مورد کار با من را در اینجا بیابید
  • به سایر قسمت های مطالعه موردی مشتری گوش می دهید؟ اینجا و اینجا کلیک کنید
  • Digestion 101 – اینجا
  • برای من یک بررسی iTunes را اینجا بگذارید
رژیم لاغری سریع