وسواس سبز دموکرات ها با چین دستور کار ضد عمومی را ارائه می دهد


جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده استدلال کرد که خروج وحشتناکانه ناموفق وی از افغانستان به آمریکا اجازه می دهد تا بر چین رقیب خود تمرکز کند و “رقابت آمریكا را تقویت كند”.

باور نکنید. در واقع ، دموکرات ها سیاست هایی را پیش می برند که رقابت پذیری آمریکا را تضعیف می کند. رهبران چین باید از نظر زمانی که تیم بایدن مانع رشد اقتصادی آتی آمریکا می شود ، باید پنج نفره باشند.

اول از همه ، پکن نمی تواند از توافق نامه سبز در سمت چپ آمریکا خوشحال باشد. این مقدار زیادی سبز یا پول برای چین به ارمغان می آورد و در عین حال هزینه های انرژی بیشتری را برای اقتصاد ایالات متحده به همراه دارد.

خودروهای برقی به باتری های ساخت چین متکی خواهند بود. جمهوری خلق در حال حاضر دسترسی به 80 of از مواد معدنی کمیاب مورد استفاده برای ساخت چنین باتری ها را کنترل می کند و این احتمال وجود دارد که افزایش یابد زیرا چین در حال حاضر حقوق طالبان را برای ذخایر عظیم مواد معدنی کمیاب افغانستان ارائه می دهد.

دموکرات ها می خواهند انتقال از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی را اجباری کنند. این خبر خوبی برای چین ، بزرگترین تامین کننده پنل های خورشیدی پلی سیلیکون است.

چین همچنین بزرگترین کشور آلوده کننده جهان است. جان کری ، نماینده آب و هوا بایدن هفته گذشته به چین سفر کرد تا از رژیم کمونیستی درخواست کند تا ساخت نیروگاه های زغال سنگ را متوقف کند. کری داشت چرخش را می چرخاند. وزیر عالی امور زیست محیطی چین حتی سعی نمی کند شخصاً با وی ملاقات کند. کری مجبور شد به تماس زوم بسنده کند.

از نظر اقتصادی ، طبق اعلام بنیاد مالیات ، دموکرات ها بر افزایش مالیات شرکت ها فشار می آورند که بار مالیاتی شرکت های ایالتی و فدرال آمریکا را در کشورهای توسعه یافته به بالاترین میزان می رساند. افزایش مالیات مشاغل را ترغیب می کند تا به مکان دیگری بروند. حتی خبر بهتری برای چین ، که قصد دارد از رشد آمریکا تا سال 2035 پیشی بگیرد.

و بیشتر از آمریکا تحصیل کنید. در حالی که چین دانش آموزان وقت خود را در بازی های ویدئویی تلف می کند ، مبارزان برابری نژادی آمریکایی ریاضیات پیشرفته ، امتحانات ورودی رقابتی و افتخارات مدرسه را ممنوع می کنند. همه آمریکایی ها نمی خواهند که دولت بر نحوه گذراندن اوقات فراغت خود در خارج از مدرسه قدرت اعمال کند. اما آنها همچنین نمی خواهند فرزندانشان در جستجوی تعالی دلسرد شوند. این یک راه میانبر برای شکست شخصی و افول ملی است.

با این حال ، اورگان شرط گذراندن آزمون خواندن ، نوشتن و ریاضی را برای دانش آموزان دبیرستانی برای فارغ التحصیلی لغو می کند. منطق این است که دانش آموزان اقلیت در امتحانات خوب عمل نمی کنند. در ویرجینیا و کالیفرنیا ، م institutionsسسات آموزشی در تلاش هستند تا ریاضیات سریع را تا کلاس یازدهم حذف کنند. همانطور که یکی از پدران کالیفرنیایی اعتراض کرد ، “شما مردم را با پایین آوردن آنها بالا نمی برید.”

و شما نمی توانید با کاهش تعداد افراد با استعداد و تحصیلکرده در رقابت جهانی پیروز شوید.

درسی که چین به خوبی از آن آگاه است. کمونیست ها سعی کردند برابری را به طور مصنوعی در جریان انقلاب های فرهنگی دهه 1960 و 1970 اعمال کنند. امتحانات ورودی دانشگاه لغو شد و موسسات آموزشی به کارخانه های شستشوی مغز تبدیل شد. اقتصاد سقوط کرد زیرا یک نسل کامل چیزی برای یادگیری و کاری نداشتند. در سال 1978 ، دنگ شیائوپینگ جهت خود را تغییر داد و شایسته سالاری را در سیستم آموزشی بازگرداند.

در حال حاضر ، چپ آمریکا در حال تلاش برای انقلاب فرهنگی خود است.

بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ، در نشست مشترک کنگره در ماه آوریل گفت: “ما با چین رقابت می کنیم و چین به سرعت در حال پیشروی است.” اما اکثر دموکرات ها از افزایش مالیات ، برنامه های آموزشی و سیاست های انرژی سبز برای رقابت آمریکا و چین چشم پوشی می کنند.

سنای آمریکا در ماه ژوئن لایحه ای دو حزبی برای مقابله با تهدید چین با تأمین بودجه بیشتر تحقیق و تشویق تولید نیمه هادی های داخلی تصویب کرد. با این حال ، این لایحه در مجلس نمایندگان در حال بررسی است. با این حال ، حتی اگر او رئیس جمهور شود ، این سود در مقایسه با خسارت کلی اقتصادی ناشی از حمله مستقیم حزب دموکرات به سوابق تحصیلی ، سوخت های فسیلی و رقابت مالیاتی ناچیز است. انگار به کسی جرعه ای آب می دهید ، آن را می زنید.

آمریکایی ها نباید فریب سخنان تند بایدن درباره افزایش رقابت پذیری با چین را بخورند. تا زمانی که او در برابر افزایش مالیات در حزب خود ، ضد کمونیست ، محیط بانان رادیکال سر تعظیم فرود آورد ، چنین نخواهد شد. دستور کار چپ هدیه ای از چین در یک سینی نقره ای است.

بتسی مک کاهی ، ستوان سابق فرماندار نیویورک است.

دیدگاهتان را بنویسید