وحشت Ja’Marr Chase موجه است


Rookie Tight End به عنوان یک نویسنده فانتزی ضعیف شناخته می شود. گیرنده های بزرگ انگ مشابهی ندارند ، اما اگر قصد دارید به فهرست فانتزی تکیه کنید ، خطرات قابل توجهی را به همراه دارد.

محصول امسال یک استعداد برجسته محسوب می شود. اما با انتخاب گیرنده های بالاتر از گذشته در NFL Draft ، آنها اغلب به تیم هایی می رسند که خیلی خوب نیستند. در غیر این صورت آنها به این میزان بالا نمی رفتند.

Ja’Marr Chase کاملاً در این دسته قرار می گیرد. حالا بنگالی ها می توانند استدلال کنند که اگر مدافع جوان جو بارو در هفته 10 دچار مصدومیت در پایان فصل نشده بود ، فصل گذشته تیم بهتری بود.

مردم نگران نقص عملکرد خط حمله بنگال هستند. خط آنها سال گذشته نیز خوب نبود ، اما آنها به طور متوسط ​​24.25 امتیاز در هشت بازی بارو به پایان رساندند. آنها به طور متوسط ​​14.63 در بازیهایی که او انجام نداده بود. آنها فقط یک بار در هشت بازی بورو کمتر از 10 امتیاز کسب کردند. او از 8 موردی که تمام نکرد 5 تا 10 یا کمتر به ثمر رساند.

Ja'Marr Chase در تمرین Bengals در 15 ژوئن 2021.
Ja’Marr Chase در تمرین Bengals در 15 ژوئن 2021.
AP

بنابراین نگرانی ما احتمال حمله بنگال نیست ، اما این بدان معنا نیست که ما نگران نیستیم. بورو عملکرد ویژه ای در پیش فصل نداشت و ACL پاره پاره را در اوایل اردوی آموزشی ترک کرد. من کمی نگرانم. اما آنچه ما را بیشتر نگران می کند ، ارزیابی قریب به اتفاق چیس در پیش فصل است.

سینسیناتی همچنین تی هیگینز و تایلر بوید را در اختیار دارد که می توانند بیشتر هدف بورو را جذب کنند. بنابراین آنها مجبور نیستند به زور تازه کارها را تغذیه کنند. در صورت عقب افتادن ، سهم وی از حجم وسیع گیرنده به ارث می رسد. با توجه به اینکه چیس اغلب با هم تیمی های خود از نزدیک آماده می شود ، مانند هیگینز در راندهای 6-7 ، چیس در راندهای 7-8 و بوید در راند 9 ، یکی از گیرندگان دیگر می تواند پیش نویس شود. این برای این است که شما را از تعقیب چیس خارج کند.

ما نسبت به DeVonta Smith فیلادلفیا کمی خوشبین تر هستیم. Jalen Hurts در چهار شروع فصل گذشته عملکرد خوبی داشت. در فانتزی عالی بود ، اما در واقعیت همینطور بود. البته گزینه های پذیرایی عقاب ها دنیای کاملاً دیگری است. جالن ریگور و گرگ وارد وجود داشتند ، هر دو ناسازگار یا فوق العاده مولد. The Hurts دارای تنگ Dallas Goedart بود. او باید برگردد و یک قسمت خوب از پاسپورت خود را دریافت کند (اما بدون زاک ارتز بدون خواب نخوابید).

و سپس ماه شگفت انگیز تراویس فولغام بود. برای شروع فصل ، او 29 پذیرش ، 435 یارد و 4 تاچ تاون در 5 بازی داشت. او دیگر هرگز پیدا نشد. او به افسانه های افسانه ای مانند پا بزرگ یا هیولای لوخ نس تبدیل شد. هفته آینده تصاویری خشن از یک یا دو مورد ضبط خواهد شد ، اما این می تواند فقط داستانهای ارواح و نکات برجسته ساختگی باشد. ما این واقعیت را خریداری نمی کنیم که او به سرعت فرود آمد و سپس به سرعت از سطح سرزمین خیالی افتاد. هیچ چیزی به عنوان یک داستان عامیانه خارق العاده در سبک Big Foot وجود ندارد. ما معتقدیم که او توسط بیگانگان ربوده شده است. و بیگانگان هرگز برنامه ای برای بازگشت او فاش نکردند ، بنابراین ما فکر نمی کنیم فولام مانعی برای تولید اسمیت باشد.

دی وونتا اسمیت علیه میهن پرستان در 19 اوت 2021.
دی وونتا اسمیت علیه میهن پرستان در 19 اوت 2021.
گتی ایماژ

بنابراین اسمیت بخش بزرگی از حجم کار WR را به ارث می برد. ADP مطابق با Chase است (حدود دور 7) ، بنابراین اسمیت بسیار ترجیح داده می شود.

Jaylen Waddle به ساحل جنوبی اعزام شد و با Tua Tagovailoa سابق QB آلاباما پیوست. و در حالی که ما استعداد وادل را دوست داریم ، ما نگران این واقعیت هستیم که Tua به طور متوسط ​​در 9 بازی فصل گذشته 200 یارد در هر بازی پاس داده و حتی بیش از یک TD در هر بازی نداشت. به این واقعیت اضافه کنید که ما انتظار داریم که دلفین ها به طور کلی به عقب برگردند ، و وادل نامی نیست که حتی در دور نهم نیز علاقه ای به دیوانه ایجاد کند. ما جارویس لندری یا مایکل پیتمن جونیور داریم. یا ، برای بهتر ، می توانید Marquez Callaway را در این محدوده قرار دهید ، اما احتمالاً مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

کادریوس تونی (غول ها) ، ایلیا مور (جت ها) ، نیکو کالینز (تگزاسی ها) یا راندیل مور (کاردینال ها) آتش نشان نیستند. تونی خیلی اردو را از دست داد. مور با QB تازه کار در ارتباط است ، که به نظر می رسد ترجیح می دهد Corey Davis. مور استعدادهای زیادی در اطراف خود دارد که می توانند در آریزونا شرکت کنند. و کالینز برای تگزاس بازی می کند تا مدعی اصلی سقوط باشد. صبر کنید ، NFL هیچ حق سقوطی ندارد. می توانید انتظار داشته باشید که تگزاسی ها برای مدت طولانی بوی بدی بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید