واکنش هواداران به درگیری ترکیه: همچنان بر طبل مخالفت های ذهنی و نساجی می کوبند


    واکنش هواداران به درگیری ترکیه: همچنان بر طبل مخالفت های ذهنی و نساجی می کوبند

کانون هواداران تهران در واکنش به ارتش ترکیه بیانیه ای منتشر کرد.


به گزارش ایلنا، کانون هواداران در پی انتشار خبر ساکت الهامی و حمید مطهری سرمربی نساجی در اردوی ترکیه و درگیری این دو سرمربی لیگ برتری بیانیه زیر را اعلام کرد.


باشگاه هوادر در دفاع از سرمربی محبوب خود که بزرگترین افتخار تاریخ باشگاه را برای نساجی به ارمغان آورده است این خبر را اعلام می کند.


سرمربی محبوب مازندرانی ها که پس از محبت فراوان هواداران نساجی به او و خاطره سازی فراوان، در فصل پیش رو به گوشه فنی هواداران تبدیل شد اما متاسفانه در همین سمت. – جریانی ایجاد کنید که باعث جدایی آرام و الهام بخش با کمبود جوانی شود. همچنان بر طبل اختلاف او و باشگاه نساجی می کوبند تا از آب گل آلود بیشتر ماهی بگیرند و سرمربی موفق هواداران را جلو بیاندازند. از طرفداران نساجی البته موفق نبوده اند و نخواهند بود.


باشگاه هواداران کوتاه می آید و حالا که طبق روابط عمومی باشگاه نساجی و اطلاعات ارائه شده توسط افراد این مجموعه، مطالب عجیبی در فضای مجازی منتشر شده و حداقل به طور غیرمستقیم مورد تایید مدیران باشگاه نساجی قرار گرفته است. انتظار می رود باشگاه نساجی مطالب ارسال شده را تکذیب کند. او باید هر چه زودتر بیانیه ای بدهد تا باشگاهی که به باز بودنش معروف است بیش از این آرامش آشفته نشود.”


انتهای پست/