واکنش نویل به جدایی پوگبا از منچستریونایتد


واکنش نویل به جدایی پوگبا از منچستریونایتد

گری نویل ادعا می کند که جدایی پل پوگبا از منچستریونایتد “طعم بدی را در دهان او به جا می گذارد” در حالی که این هافبک از یک مهمانی دیدنی برای شروع مستند خود لذت می برد.


به گزارش ایلنا، هافبک 29 ساله فرانسوی در سال 2016 با 89 میلیون و 89 میلیون قرارداد از یوونتوس بار دیگر به شیاطین سرخ پیوست، اما نتوانست آنطور که انتظار می رفت در دوره 6 ساله خود بدرخشد.


پوگبا تابستان امسال پس از پایان قرارداد از این تیم جدا خواهد شد و احتمالا با قراردادی چهار ساله به بانوی پیر باز خواهد گشت.


گری نویل اکنون ادعا می کند که خاطرات پوگبا در 6 سال گذشته “طعم بدی را در دهان او ایجاد کرده است.” نویل به TikTok گفت: “راستش را بخواهید، من از اظهارات پوگبا ناامید نیستم. فکر می کنم وقتی بازیکنی باشگاه را ترک می کند، می تواند هر چه می خواهد بگوید. خوب، مشکلی نیست، اما.” من فکر نمی کنم او این کار را کرد. در شش سال گذشته عملکرد خوبی داشته است، فکر نمی‌کنم باشگاه خوب با او کار کرده یا با او رفتار نکرده است، این یک شراکت بوده است که، صادقانه بگویم، از هر دو طرف شکست خورده است، بنابراین این چیزی است که باید بگویم. .


نویل ادامه داد: “وقتی بازیکنی بعد از 6 سال با پول خرج شده و بازپرداخت خیلی کم برنده نمی شود. بازیکن ناراضی می شود و باشگاه از این موضوع ناراضی است. طعم بدی در دهان او باقی می گذارد زیرا این بار دوم است.” ” این چیزی است که اتفاق می افتد. برای او بهترین ها را برای آینده یوونتوس آرزو می کنم.


انتهای پیام/