واکنش قوی جولیوس رندال به صحبتهای نیکس فلوک


جولیوس رندل از دست دادن رجی بولاک و الفرد پایتون به بازیکن آزاد ابراز تاسف کرد ، اما معتقد است که نیکس با “قدرت آتش” بیشتر “بهتر” خواهد شد.

پس از امضای رسمی قرارداد 4 ساله و 117 میلیون دلاری ، رندل در زوم گفت که از حرکت خارج از فصل نیکس پس از 41-31 استقبال می کند. او همچنین از تازه واردان از پیش نویس 2021 خوشش می آید.

و برای هرکسی که مشکوک است که فصل All-Star Randle تصادفی بوده است ، مهاجم قدرتمند پیامی قدرتمند ارسال کرد.

رندل می گوید: “افرادی که می گویند اطلاعات زیادی در مورد من ندارند.” اگر هر سال حرفه من را تماشا کنید ، احساس بهتری دارم. اگر اینطور فکر می کنید ، از انتخاب لذت ببرید. “

تعدیل کننده شانس لاس وگاس به طرز جالبی شانس نیکس را بیش از 42 درجه کاهش داد و در شرق در رده هشتم قرار گرفت. نیکس برای چهارمین بار مساوی کرد و کمبا واکر ستاره تمام ستاره سابق و ایوان فانیر 3 امتیازی را اضافه کرد.

“ما دو هم تیمی بزرگ خود از رگی و الفرد را از دست دادیم.” رندل گفت. “ما می دانیم که آنها چه چیزی برای تیم ما آوردند. ما از نظر دفاعی مطمئناً می دانیم. این بخش بزرگی از تیم ما در سال گذشته بود و دقیقاً به این معنی بود که ما ترجمه کردیم. دیدن آنها سخت بود ، اما آنها وضعیت خوبی دارند به

پرتابهای آزاد ژولیوس رندال
پرتابهای آزاد ژولیوس رندال
گتی ایماژ

اما کامبا و ایوان ، این برای ما یک چیز بزرگ خواهد بود. آن بچه ها واقعاً می توانند شلیک کنند ، زمین را پخش کنند ، بازی کنند و به ما قدرت آتش زیادی بدهند. من بسیار هیجان زده هستم. تا زمانی که ما برای دفاع ارزش قائل هستیم و هر شب بازی می کنیم ، هیجان زده ام که تیم بهتری خواهیم بود. “

رندل گفت که لیگ تابستانی لاس وگاس را تماشا کرده و از عملکرد مایلز مک براید ، کوئنتین گرایمز و مرکز جریکو سیمز راضی بوده و رفت. رندل همچنین گفت که از مربی تام تیبودو شنیده است که چقدر سخت کار می کنند.

راندل گفت: “وقتی آنها را دیدم ، آنها رقابتی و ماهر بودند.”

تام تیبودو ، کارگردان نیویورک نیکس ، لئون رز و اسکات پری از کمبا واکر شماره 8 و ایوان فورنیر شماره 13 استقبال می کنند.
تام تیبودو ، کارگردان نیویورک نیکس ، لئون رز و اسکات پری از کمبا واکر شماره 8 و ایوان فورنیر شماره 13 استقبال می کنند.
گتی ایماژ

رندل می گوید به دلیل تمایل خود به “ادامه دادن به این موضوع” تصمیم گرفته قراردادش را تمدید کند.

قبل از ورود لئون رز ، استیو میلز ، رئیس سابق نیکس و اسکات پری ، جنرال موتورز فعلی ، پس از از دست دادن کوین دورانت و Ink Randle با یک قرارداد سه ساله ، بودجه و اعتقاد خود را داشتند. او در فصل 2021-22 ، قبل از شروع قرارداد جدید ، 20 میلیون دلار درآمد خواهد داشت.

رندل تصمیم گرفته است که از امکان یک بازیکن آزاد بدون محدودیت جلوگیری کند ، در حال حاضر قفل شده و در صورت عدم تصادف فصل گذشته از حداکثر قرارداد احتمالی چشم پوشی کند.

رز در بیانیه ای گفت: “جولیوس رندال هر چیزی را که بازیکنان و رهبران ستاره می خواهند در خود جای داده است ، و ما نمی توانیم از وعده های طولانی مدت که به یکدیگر داده ایم خوشحال تر باشیم.” “فداکاری او برای سخت کوشی و مهارت بی نظیر است و آنچه او در فصل گذشته انجام داد دیر یا زود توسط نیویورکی ها فراموش خواهد شد. من بی صبرانه منتظر حرکت بعدی او هستم. “

دیدگاهتان را بنویسید