واکنش رسانه های پرتغالی به شکایت ایرانجوان از پورتو


    واکنش رسانه های پرتغالی به شکایت ایرانجوان از پورتو

رسانه های پرتغالی به خبر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پورتو به دلیل طارمی واکنش نشان دادند.


به گزارش ایلنا، فیفا شب گذشته اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالات باشگاه پورتو پرتغالی به دلیل عدم پرداخت مطالبات باشگاه ایرانجوان بوشهر بسته شده است.


این خبر به سرعت در رسانه های پرتغالی منتشر شد و نشریات معروفی مانند رکورد و SAPO به آن واکنش نشان دادند.مجله رکورد نوشت: باشگاه پورتو به دلیل پرداخت نشدن 100 هزار یورو برای باشگاه ایرانجوان برای طارمی از فعالیت نقل و انتقالاتی محروم شد. البته پیش از این منابع خبر داده بودند که این مبلغ توسط باشگاه پورتو پرداخت شده و حتی کمتر از آن چیزی است که در رسانه های ایران مطرح می شود.


روزنامه دسپورتو نیز با تکرار این رکورد نوشت: منابع ایرانی نوشتند که باشگاه ایرانجوان 3 سال پیش این درخواست را مطرح کرد در حالی که طارمی 2 سال پیش به پورتو پیوست.مجله ابولا نیز در این باره نوشت: منبعی در تیم پورتو تایید کرد که این باشگاه بالغ بر 100 هزار یورو بدهی مربوط به سازوکار مشارکت برای تیم ایرانجوان ایران باقی مانده است. تیمی که اولین باشگاه حرفه ای مهدی طارمی است را تسویه کرد.


ساپو نیز خبر محرومیت پورتو را تکرار کرد و نوشت: پورتو در نقل و انتقالات محروم شد زیرا حدود 100 هزار یورو به طارمی بدهکار بود.انتهای پست/