هیچ برنامه کاهش وزن BS باز نیست


آیا آماده کاهش وزن هستید؟ پایان برنامه رژیم محدود کننده و دیوانه کننده … به شیوه ای که زندگی می کنید وزن خود را کاهش دهید.

اگر مدتی است به پادکست گوش می دهید ، می دانید که من دوره کاهش وزن بدون BS و انجمن زنان بدون BS را ایجاد کرده ام تا به کسانی که خواهان حمایت بیشتر برای کاهش وزن هستند کمک کنم. ما فقط چند بار در سال برنامه عضویت خود را ارائه می دهیم و در حال حاضر تا 7 اوت 11:59 بعد از ظهر (مرکزی) برای ثبت نام باز هستیم. برای عضویت در حال حاضر ، به JoinNoBS.com بروید.

وقتی ثبت نام می کنید ، به سرعت به دوره کاهش وزن No BS من دسترسی پیدا می کنید. این برنامه به پرخوری و خودزنی خود پایان می دهد و اعتماد به نفس را افزایش می دهد ، بنابراین دیگر هرگز نگران کاهش وزن خود نباشید.

دریافت تماس های مربیگری هفتگی به صورت زنده و پرسش و پاسخ. همچنین می توانید از راهنمایان No BS من برای راهنمایی ، راهنمایی و ایده به صورت شبانه روزی درخواست کنید.

همچنین می توانید به انجمن فیس بوک No BS Women دسترسی داشته باشید ، جایی که می توانید با زنان دیگر در سفر خود ارتباط برقرار کنید. در حقیقت ، هنگامی که تنها هستید ، کاهش وزن دشوارتر است.

اگر می خواهید کنترل غذای خود را در دست داشته باشید ، با این اطمینان که وزن خود را کاهش می دهید به من بپیوندید.

برنامه No BS فقط تا شنبه 7 اوت ساعت 23:59 بعد از ظهر CST باز است. بسته است و تا مارس 2022 بازگشایی نمی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به JoinNoBS.com بروید.

دوره رایگان خود را از اینجا دریافت کنید:

JoinNoBS.comدیدگاهتان را بنویسید