هوچول متعهد می شود در مورد عدم آمادگی نیویورک برای سیلاب های فوری تحقیق کند


فرماندار کتی هوچول ، که بزرگترین آزمون مهارتهای مدیریت بحران تا کنون می تواند باشد ، پنجشنبه در شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی با گروهی از مقامات منتخب برگزار می کند تا به نیویورکی ها کمک کند تا بتوانند به نیویورکی ها کمک کنند. مطمئن بود که می شود برای کسانی که تحت تأثیر باران های سیل آسای بی سابقه ای قرار گرفته اند که ناشی از آوارهای طوفان گرمسیری ایدا است.

او و شهردار بیل دی بلاسیو با انبوهی از س aboutالات در مورد اینکه آیا ایالت و شهر باید برای بارش شدید باران چهارشنبه شب که شهر را فلج کرده و دست کم 9 نفر را کشت آماده کرده بودند ، آمادگی بهتری داشتند.

هوچول از یک بلوک در جامائیکا ، کوئینز دیدن کرد ، جایی که دو نفر پس از زندانی شدن در یک زیرزمین جان خود را از دست دادند و در کنار بیش از شش مقام منتخب ، از جمله سناتور چاک شومر و شهردار دو بلاسیو ، از یک تریبون شلوغ با خبرنگاران صحبت کرد.

این رویداد به عنوان نشانه وحدت در نظر گرفته شده بود ، اما همچنین یک صحنه سیاسی خاص بود که رقبای آینده در آن جمع می شدند. جومان ویلیامز ، مدافع منافع عمومی شهر ، که هوچول به او اعتراف کرد و در پشت صحنه دیده شد ، گفت که به دنبال نامزدی فرمانداری است. نیویورک تایمز و پولیتیکو گزارش دادند که دو بلاسیو از طریق آژانس های نظرسنجی و نظرسنجی های اتحادیه اقدام کرده است تا ببیند آیا از حمایت سیاسی کافی برای کاندیداتوری برخوردار است.

فرماندار فعلی با تسلیت به خانواده های آسیب دیده از طوفان و اطمینان خاطر از نیویورکی ها مبنی بر اینکه کمک های فدرال در راه است ، شروع کرد.

او گفت که از رئیس جمهور بایدن تماس گرفته است تا همه کمک های مورد نیاز کشور را ارائه دهد.

هوچول می گوید: “من به او گفتم که من مراقبت می کنم.” او این امکان را برای صاحبان خانه ها فراهم کرد تا وزارت خدمات مالی ایالت را با شرکت های بیمه تماس گرفته و نمایندگان آنها را در محل ارزیابی فوری خسارت را آغاز کنند. شرکتهایی که شروع به ارسال مطالبات می کنند.

اما وقتی از او پرسیدند که آیا آماده سازی کافی است ، هوچول گفت که تحقیق خواهد کرد.

او بارش های تاریخی دیشب را “سطح آبشار نیاگارا” توصیف کرد. “آیا این چیزی است که ما باید از قبل می دانستیم؟”

او همچنین پرسید که آیا مسافران مترو باید پس از شناسایی بحران از ورود به سیستم جلوگیری می کردند؟ او گفت: “همه چیز باید در مورد تخلیه باشد و در آن زمان افراد جدیدی را وارد سیستم نکنیم.”

شهردار دو بلاسیو ، که پیش از این انتظار نمی رفت که مورد بازجویی قرار گیرد ، وارد عمل شد و گفت که این شهر قول داده است که 2 میلیارد دلار برای حل مشکلات زیرساختی در جنوب شرقی کوئینز حل کند.

وی گفت: “این سرمایه گذاری تأثیر می گذارد ، اما کامل نیست.”

بازار همچنین اعلام کرد که آشکار می شود که پیش بینی کارشناسان به طور مداوم اشتباه است. وی گفت: گزارش شب گذشته نشان می دهد که در طول روز سه تا شش اینچ باران در شهر می بارد. در مرکز پارک ، 3.15 اینچ باران در یک ساعت بارید و رکورد قبلی بیش از یک اینچ را شکست.

با این حال ، هواشناسان با ماهیت پیش بینی بازار مخالفت کردند و خاطرنشان کردند که اداره هواشناسی “سیل های شدید و بالقوه تهدید کننده زندگی” را در این منطقه پیش بینی کرده است.

وی گفت: “بنابراین ما باید قوانین اساسی را تغییر دهیم.” “کاری که ما از این به بعد انجام می دهیم این است که به نیویورکی ها بگوییم که بسیار بدترین را پیش بینی کنند. ممکن است گاهی اوقات نگران کننده به نظر برسد ، اما متأسفانه به طور طبیعی ثابت شده است. “

بین همه قانونگذاران یک گروه کر مشترک وجود داشت. گرمایش جهانی در حال پیش روی ماست و دولتها باید فوراً با تأیید میلیاردها دلار بودجه به ایالتها و شهرها اقدام کنند.

سناتور شومر گفت که دو لایحه در انتظار فدرال – طرح زیرساختی بایدن رئیس جمهور و بسته سیاسی دیگری که دموکرات ها می خواهند از طریق فرایند تعدیل بودجه تصویب کنند – به تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوا و مقاوم سازی شهرها می پردازد.

با این حال ، I. Daneek Miller ، مشاور نماینده منطقه کوئینز ، استدلال کرد که سرمایه گذاری به تنهایی همیشه کافی نیست. وی گفت: همان خیابانی که مقامات در آن ایستاده بودند ، مدتهاست مستعد سیل است. او گفت که چندین بار بلوک را تعمیر کرده است.

او گفت: “بنابراین باید یک مدیر وجود داشته باشد و ما باید دریابیم که چه چیزی درست نیست.”

اریک آدامز ، نامزد شهردار دموکرات نیز در کوئینز بود و از یکی از خانه هایی که مادر 43 ساله و پسر 22 ساله در زیرزمین به قتل رسیدند ، دیدن کرد. او از کارهای ساختمانی که به سفارش شهر انجام شده انتقاد کرد و خواستار نظارت بیشتر شد تا بفهمد چرا این کار به درستی انجام نشده است.

او گفت: “شهر این خانواده ها را ناامید کرده است.”

از جمله گزارش بریجید برگین.دیدگاهتان را بنویسید