هوچول سناتور برایان بنیامین را به عنوان فرماندار منصوب می کند


بر اساس گزارشات متعدد ، فرماندار کتی هوچول ، سناتور ایالت هارلم ، برایان بنیامین را به عنوان جانشین فرماندار بعدی جانشین وی معرفی کرده است.

بنیامین ، که امسال برای هیئت ممیزی و بازرسی شهر نیویورک کاندید نشده بود ، نماینده هارلم و بخش هایی از واشنگتن هیتز است. بنیامین فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد ، از سال 2017 به عنوان سناتور ایالتی خدمت کرده است و در حال حاضر دستیار ارشد اکثریت حزب است. مشخص نیست بنجامین ، دموکرات مترقی که جانشین بیل پرکینز شد ، چه زمانی این نقش را بر عهده می گیرد.

بیشتر بخوانید: ستوان فرماندار نیویورک چه می کند؟

تصمیم هوچول با استقبال خوبی از سوی افرادی که در فهرست نهایی جانشینان احتمالی بودند ، از جمله جمال بیلی ، سناتور ایالت برانکس ، که بعنوان رئیس دموکرات برانکس نیز فعالیت می کند ، مورد استقبال قرار گرفت. بیلی در توییتی به بنیامین تبریک گفت.

روبن دیاز جونیور ، رئیس بروکسل ، رودنس بیچوت هرملین ، نماینده بروکلین ، رئیس دموکرات های بروکلین ، از دیگر نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده است.

قبل از ورود به عرصه سیاست ، بنیامین به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن ، شریک مدیریت شرکت های جنسیس ، گروه املاک و مستغلات که پروژه های مسکن ارزان قیمت را تأمین می کند ، خدمت می کرد. بنیامین همچنین در یک برنامه تلویزیونی واقعی با نام “عشق در شهر” با دوست دختر سابق خود ظاهر شد.

به عنوان سناتور ایالتی ، برند سیاسی بنیامین به سیاست های چپ گرایانه گرایش دارد. او از قانونگذاری به نفع دموکرات های مترقی حمایت کرد. این شامل اصلاحات عمده در عدالت کیفری ، از جمله تغییرات کشف برای پایان دادن به وثیقه نقدی است.

این اعلامیه وعده هوچول را برای انتخاب جانشین افراد رنگین پوست در نیویورک برآورده می کند. اما این امر زمینه را برای نامزدی هوچول در فرمانداری سال آینده فراهم می کند ، زیرا او به دنبال ایجاد تعادل و ایجاد یک اتحاد بزرگتر تا مقدماتی 2022 است.

این شامل ایجاد روابط عمیق تر با جامعه سیاه پوستان است ، یک نقطه کور سیاسی در هوچول که بیشتر برای بخش سفیدپوست ایالت آشنا است.

برایان بنجامین در این سخنرانی با پوشیدن تی شرت با آن شرکت کرد "رای سیاه"

سناتور ایالتی برایان بنیامین در رویداد Juneteenth در 19 ژوئن 2021

فلش

سناتور ایالتی برایان بنیامین در رویداد Juneteenth در 19 ژوئن 2021

الکس کنت/شاتر استوک

“انجام دادن [Benjamin] رأی تولید کند؟ مطمئن نیستم.” هانک شینکوف استراتژیست سیاسی به Gothamist/WNYC گفت. “اما جمعیت رو به رشد لاتین در سراسر ایالت کجاست و آیا بلیط های هوچول-بنجامین می تواند برای افزایش جمعیت کوئینز جذاب باشد؟”

با این حال ، مرکز قدرت سیاسی سیاه پوستان کمی از هارلم به بروکلین منتقل شد. این یکی از دلایلی است که برخی ناظران سیاسی معتقدند هوچول هرملین را انتخاب می کرد ، اما نگرانی هایی وجود داشت که داشتن دو زن در بلیط خطرناک باشد.

جورج آرز ، استراتژیست سیاسی دیگر ، گفت بین تجربه هوچول به عنوان ستوان فرماندار و نیاز به ایجاد روابط با اعضای کنگره ، بنیامین به یک شخصیت اساسی در دولت او تبدیل خواهد شد.

آرزت می گوید: “او پشت میز خواهد نشست زیرا می داند بیگانه بودن چگونه است.” “او این کار را با او نمی کند و او در انتخابات سال آینده شخصیت بسیار مهمی خواهد بود.”

او همچنین خاطرنشان کرد که رابطه بنیامین و بروکلین می تواند به چشم انداز سیاسی هوچول در سال آینده کمک کند ، زیرا هرملین رابطه خوبی با بنیامین دارد. روابط برقرار شده می تواند به جمع آوری رأی از مدعیان احتمالی ، از جمله جومان ویلیامز ، ناظر شهر نیویورک ، که قبلا قصد نامزدی در سال آینده را داشته است ، و لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، که اغلب به عنوان یک مدعی احتمالی ذکر می شود ، کمک کند.

هوچول در مصاحبه با نیویورک تایمز ، که اواخر سه شنبه منتشر شد ، گفت که او قبلاً تصمیم گرفته است که یک فرماندار ستوان انتخاب کند. او یکی از معدود فرمانداران نیویورک است که جانشین مستقیم خود را انتخاب کرده است.

تصمیم هوچول همچنین بر مزایای مستمر رهبران سیاه پوست شهر نیویورک می افزاید. امسال رای دهندگان به ترتیب اریک آدامز و آلوین براگ را به عنوان نامزدهای دموکرات برای شهردار سیاه پوست و دادستان منطقه منهتن انتخاب کردند. پیروزی آنها تقریباً قطعی است زیرا دموکرات ها در نیویورک از جمهوری خواهان پیشی می گیرند.

نمایندگان هوچول و بنیامین فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

پیش نویس اولیه این مقاله لایحه قانونی حمایت شده توسط بنیامین را نادرست نشان داد.دیدگاهتان را بنویسید