هواداران به دلیل مشکلات مالی نمی توانند در جام دیویس شرکت کنند.مسابقه ده روزه جام دیویس بین ونزوئلا و آفریقای جنوبی به دلیل همه گیری به باشگاه تنیس وست ساید وست در فارست هیلز منتقل شد.

با این حال ، با وجود تصمیم جسورانه ، به نظر می رسد که فداکار دو روزه به هر حال طرفدار ندارد. تنیس به دلیل مسائل مالی مربوط به آفریقای جنوبی دیگر برای عموم آزاد نیست. باشگاه تنیس وست ساید از سال 1923 تا 1977 میزبان مسابقات آزاد آمریکا بود.

آفریقای جنوبی ، کشور “میزبان” ، تصمیم گرفته است هزینه تولید را برای میزبانی تورنمنتی که برای عموم آزاد است نپردازد. فروش بلیط چند هفته پیش آغاز شد. این رویداد اکنون در حضور 200 مشتری فقط دعوت کننده برگزار می شود. مسئولان باشگاه تنیس وست ساید امیدوار بودند هر روز 1500 تماشاگر را به خود جذب کنند.

هدایت تیم ملی آفریقای جنوبی توسط الکساندر زورف و لوید هریس فینالیست مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد آمریکا در ورزشگاه آرتور آش انجام می شود. هریس در دور چهارم ریلی اوپلکا را ناک اوت کرد.

برای اینکه مسابقه برای عموم آزاد باشد ، باید هزینه مجوز ، امنیت و سایر هزینه های تدارکات را پرداخت کرد. باشگاه تنیس وست ساید ، که تنیس آفریقای جنوبی برای میزبانی این مسابقات با آن تماس گرفت ، پیش از این 20000 دلار برای بازسازی زمین بازی برای این مسابقه سرمایه گذاری کرده است.

جیسون ویر اسمیت ، مدیر تنیس باشگاه تنیس وست ساید ، می گوید: “اگر کسی از نظر مالی صحبت می کند ، می توانید آن را در آخرین لحظه پس بگیرید.”

هریس می توانست کارت جذابی باشد. او یکی از قصه های پیشگامانه اوپن بود ، کارن خاچانوف دارنده مدال نقره المپیک و نیمه نهایی ویمبلدون و دنیس شاپووالوف هفتمین نفر را شکست داد. هریس تابستان امسال در واشنگتن دی سی رافائل نادال را شکست داد.

تیم آفریقای جنوبی نیز شامل روآن رولوفس ، ریون کلاسن ، فیل هنینگ (دانشگاه جورجیا) و سیفوس مونتسی (دانشگاه ایلینوی) است.

بهترین بازی از بین پنج بازی بین ونزوئلا و آفریقای جنوبی در 18 و 19 سپتامبر برگزار می شود.

این ورزشگاه آخرین بار میزبان جام دیویس در سال 1959 بود ، زمانی که رود لاور ، روی امرسون و نیل فریزر استرالیا را با پیروزی 3-2 مقابل تیم ایالات متحده به رهبری الکس اولمدو ، بوچ بوخولز و بری مک کی همراه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید