همکاری حمص با باشگاه مشتریان رفاه


همکاری حمص با باشگاه مشتریان رفاه


با انعقاد تفاهم نامه ای بین سامانه اجاره آنلاین اقامتگاه حمص و باشگاه مشتریان رفاه، اعضای این باشگاه از این پس می توانند منحصراً از خدمات این سامانه استفاده کنند. بر اساس این تفاهم نامه کلیه اعضای باشگاه مشتریان بانک رفاه کارگران از 200 هزار تومان تخفیف ویژه برای اجاره محل اقامت در سایت حمص برخوردار شده و می توانند در طول سفر از این تخفیف استفاده کنند.


این همکاری با هدف تقویت گردشگری بومی و ایجاد فضای بیشتر برای اعضای باشگاه مشتریان بانک رفاه کارگران ایجاد شد. به ویژه پس از تاثیر کرونا بر گردشگری ایران، وجود چنین قراردادهایی به رونق این صنعت و افزایش درآمد مردم بومی کمک می کند. امضای این قراردادها سفر اعضای باشگاه مشتریان به نقاط مختلف کشور را تسهیل می کند و در نتیجه بر اقتصاد ملی و افزایش درآمد گردشگری تاثیر می گذارد.


شرایط شماره تلفن باشگاه مشتریان حمص و رفاه


بر اساس قرارداد منعقده بین حمسا و باشگاه مشتریان بانک رفاه، اعضای این باشگاه می توانند با مراجعه به منوی کدهای تخفیف در پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی لینک مربوط به همسا در فروشگاه، وارد صفحه همسا برای مشتریان بانک رفاه شوند. ارتباط دادن. section.و با وارد کردن کد کشور و شماره تلفن همراه کد تخفیف 200 هزار تومانی خود را دریافت کنید.


هوموس می تواند همه سلیقه ها را پوشش دهد


علی گلشن، مدیر توسعه بازرگانی همسا وی در خصوص قرارداد همکاری مجموعه خود با باشگاه مشتریان رفاه نیز گفت: توافق بانک رفاه برای حمسا بسیار مهم است؛ زیرا بانک رفاه مشتریان ویژه دارد و اکثر این مشتریان بازنشسته هستند.همسا نیز نقش مهمی برای بهره مندی این افراد دارد. از خدمات صنایع گردشگری.”


او اضافه کرد: حمسا در تلاش است در این همکاری با بانک رفاه هماهنگ شود تا بتواند خدمات گردشگری خود را به باشگاه مشتریان بانک رفاه ارائه دهد..


مدیر توسعه تجارت حمص با بیان اینکه هوموس است 22هزار محل اقامت سراسر ایران استتاکید کرد: هوموس می تواند همه سلیقه ها را پوشش دهد.


گلشن نیز اعلام کرد: این همکاری با بانک رفاه اتفاق خوبی است. هدف از این همکاری این است که تمامی اقشار با سلایق مختلف و سطوح درآمدی متفاوت بتوانند از خدمات گردشگری حمص استفاده کنند..


مدیر توسعه کسب و کار همسا در خاتمه تاکید کرد: امیدوارم این همکاری ها گسترش یابد تا شاهد کمپین های بهتری باشیم که با توسعه گردشگری و تحقق اهداف این بخش مهم مطابقت دارد.


بانک رفاه کارگران


این بانک در سال 1338 با هدف سرمایه گذاری و استفاده از صندوق های بیمه کارگران برای کمک به رونق و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازهای کارگران تاسیس و به ثبت رسید. در سال 1340 اولین شعبه این بانک ابتدا در تهران و سپس در اصفهان افتتاح شد و در حال حاضر 1026 شعبه فعال در سراسر کشور دارد. این بانک با ارائه خدمات متنوع بانکی توانسته رضایت جامعه را جلب کند و با کمک 9627 نیروی انسانی خود سیاست های کلان اقتصادی دولت به ویژه در زمینه صادرات کالاهای غیرنفتی و محصولات صنعتی و کشاورزی را اجرا کند. . .


این بانک یکی از معتبرترین بانک های بین المللی محسوب می شود و قادر است نیازهای مشتریان خود را در عملیات بانکی بین المللی برآورده کند.


چشم انداز و رسالت بانک رفاه کارگرانبانک رفاه کارگران قانون بانکداری بدون ربا را به طور کامل اجرا می کند و در نظر دارد در حوزه بانکداری دیجیتال (اینترنت بانک) و همچنین سایر حوزه ها پیشرو باشد تا به عنوان عضوی از سازمان مالی کشور در ارائه خدمات بانکی، فرصت ها و چشم انداز روشنی داشته باشد. اعطای مستمری بگیران تامین اجتماعی، وام مسکن جوانان، وام ازدواج و غیره.باشگاه مشتریان بانک رفاه کارکاران


باشگاه رفاه بانک رفاه با اعتقاد راسخ به مشتری مداری تاسیس شد تا با ایجاد محیطی حمایتی و دوستانه، حس رفاقت را در دل مشتریان خود ایجاد کند. باشگاه رفاه با اهداف اصلی زیر تأسیس شد:


  • ارائه طرح های متنوع همراه با جوایز ارزنده برای تمامی اعضا
  • افزایش دید و راحتی مشتری از طریق خدمات بانکی و محصولات الکترونیکی
  • شناسایی نیازهای مشتریان در حوزه بانکداری الکترونیک و ارائه خدمات متناسب


اجاره آنلاین اقامتگاه همساسامانه در سراسر ایران


452136


حمص یکی از بزرگترین سامانه های اجاره آنلاین اقامتگاه در ایران است که در نقاط مختلف کشور اقامتگاه ارائه می دهد. حمص با ارائه انواع ویلاها، اقامتگاه های بوم گردی، کلبه ها، سوئیت ها و آپارتمان ها، تلاش می کند اقامتی امن را برای مسافران در سراسر کشور تضمین کند.


وب سایت همسا با هزاران اقامت فعال در نقاط مختلف ایران و با پشتیبانی 24 ساعته تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا در هر لحظه از سفر در کنار مسافران خود باشد. از دیگر ویژگی های این سیستم می توان به امکان بررسی نظرات مهمانان، فیلترهای دسته بندی اقامتگاه ها از نظر قیمت و نوع اقامت اشاره کرد.


پایان رپورتاژ تبلیغات