همه چیز در مورد فوتبال کالج ، رجی بوش در حماسه هایسمن تروفی خود


رجی بوش ، یکی از تحلیلگران استودیوی فوتبال کالج فاکس ، با استیو سربی از The Post در مورد قهرمان ملی ، خواهان هایسمن و نیاز فوری به پلی آف طولانی فوتبال کالج صحبت می کند.

س: این تیم آلاباما چقدر خوب است؟

پاسخ: خوب ، من باید این را دریابم (می خندد). چون بازیکنان زیادی را از دست دادیم. … گفتن اینکه آیا او قهرمان کشور می شود یا فقط راهی پلی آف می شود ، سخت است. ما اکنون نمی دانیم زیرا برایس یانگ را ندیده ایم. ما بیل اوبراین را به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی آلاباما نمی دیدیم. می دانم دفاع آنها واقعاً خوب خواهد بود و می دانم که آنها واقعا خوب عمل خواهند کرد. … قهرمانی ملی آلاباما یا رکود ، این همان چیزی است که ما هر سال در مورد آن صحبت می کنیم.

س: کدام تیم را بزرگترین تهدید برای آلاباما می دانید؟

A: من فکر می کنم جورجیا ، اوکلاهما ، کلمسون ، دانشگاه ایالتی اوهایو. من فکر می کنم تا زمانی که ما گسترش پیدا نکنیم ، همیشه چهار تیم یک تیم خواهد بود. همه آن تیم ها یک وجه مشترک دارند که بازی عالی در دفاع میانی است. اگر یک مدافع خوب بازی کنید ، در حال حاضر از بازی جلوتر هستید. شما در حال حاضر از منحنی جلوتر هستید همه این تیم هایی که من در مورد آنها صحبت می کنم دارای فرهنگی هستند که موفقیت را به وجود می آورد.

JT Daniels خاص خواهد بود. … آنها همیشه در حال بازگشت قابل اعتماد در گرجستان هستند. این کاری است که آنها انجام می دهند. و نکته دیگری که من در گرجستان دوست دارم دفاع آنها است. دفاع جورجیا وحشتناک است ، فیزیکی ، آمدن برای ضربه زدن به سر شما ، حمله زیاد ، پرسه زدن در خواندن های پیش از موعد و نشان دادن یک ظاهر عجیب و غریب … این موضوع برای بسیاری از تخلفات است. اگر شما یک بازیکن دفاعی با دید ضعیف دارید و نمی دانید این همه رعد و برق از کجا آمده است ، می توانید سر خود را به باد دهید.

شما قبلاً پرسیدید که بزرگترین تهدید آلاباما چه کسی بوده است. اکنون که به آن فکر می کنم ، به گرجستان فکر می کنم.

ما در چند سال گذشته می دانستیم که دفاع در 12 بزرگ برتر نیست. درسته؟ دفاع اوکلاهما در سال گذشته بسیار بهتر بوده است و من معتقدم که اگر دفاع آنها بتواند به پیشرفت خود ادامه دهد ، می توانند برای عنوان قهرمانی رقابت کنند.

کلمسون ، می دانی که آنها به دلیل هماهنگ کننده “D” دفاع خوبی خواهند کرد [Brent Venables] واقعا خوب. اما اجازه بدهید این را بگویم. اولین بازی فصل ، جورجیا مقابل کلمسون ، چیزهای زیادی به ما خواهد گفت. اگر بازی فوق العاده ای باشد ناخن شکن است. به سیم وصل می شود. احتمالاً در پایان فصل دوباره در پلی آف این دو تیم را خواهیم دید. اگر یکی از این تیم ها از نقشه خارج شود ، به ما چیزهای زیادی نیز می گوید.

اوکلاهما
اسپنسر راتلر
AP

س: نظر شما در مورد اسپنسر راتلر چیست؟

A: من فکر می کنم همه تیم های NFL انگشتان خود را لیس می زنند. ما انتظار داریم اسپنسر راتلر به زودی دست ما را در دست بگیرد زیرا ما فکر می کنیم خاص است. اگر به نحوه پرتاب توپ نگاه کنید ، مانند سال گذشته سال گذشته نمی دوید ، بلکه مانند سال اول یا دوم سال گذشته می دوید. … حالا اسپنسر رتلر (سرمربی اوکلاهاما) در کنار لینکلن رایلی وارد سال دوم تحصیلی خود می شود و فکر می کند که برای کسب جایزه هایزمن ، که سال دوم در سیستم است ، رقابت خواهد کرد. من فکر می کنم او باعث می شود تیم برای قهرمانی کشور و همچنین مسابقات پلی آف رقابت کند.

س: سام هوول چطور؟

پاسخ: جانور فکر می کنم اسپنسر راتلر و سام هاول با هم روبرو خواهند شد. فکر می کنم آنها امسال دو نفر برای کسب جایزه هایزمن نامزد شوند. شما می دانید که آنها قصد دارند یک توپ فوتبال را در همه جا پرتاب کنند. مک براون از زمان حضورش در کارولینای شمالی کار بزرگی انجام داده است تا برنامه فوتبال را احیا کند و بهترین استعدادها را به کارولینای شمالی بیاورد. وقتی یک مدافع مثل سام هول همانطور که بازی می کند با سطح موفقیتی که بازی می کند بازی می کند ، حالا بچه های دیگر آن را می بینند و بچه های دیگر می گویند: “خوب ، ما مجبور نیستیم به کلمسون ، آلاباما برویم. … “من عاشق رقابت برای مسابقات قهرمانی ACC هستم ، اما فکر می کنم این کلمسون است. اما اگر کارولینای شمالی بتواند آنها را ناراحت کند ، تعجب نخواهم کرد زیرا آنها چند بار اخیر با کلمسون بازی کرده اند. برای غلبه بر Clemson بازی مستحکم دفاع نیاز است و شما باید با Sam Howell بازی کنید. کسی در آنجا وجود دارد که می تواند یک بازی پرتاب توپ فوتبال انجام دهد ، اگر به او اجازه دهید 3400 یارد برود.

س: برایس یانگ؟

پاسخ: تنها کاری که باید انجام دهیم این است که کاری را که او در دبیرستان انجام داد انجام دهیم. ورود به فوتبال کالج یک بازی بیس بال کاملاً متفاوت است. نیک سابان فرهنگ سبک حرفه ای را در آنجا اجرا می کند. به همین دلیل او می تواند مک جونز را از دست بدهد و یک مدافع پنج ستاره دیگر را جایگزین او کند. درسته؟ او حتی مربی را به راحتی به جای بازیکن پنج ستاره عوض می کند. از دست داد [Steve] سرکاسیان ، او بیرون رفت و بیل اوبراین را گرفت. من فکر می کنم برایس یانگ خوب کار می کند. فقط موضوع این است که او چقدر خوب می خواهد باشد.

س: DJ Uiagalelei؟

A: من فکر می کنم که او عنصر دیگری را برای Clemson خواهد آورد. او از ترور لارنس بزرگتر است ، بنابراین عنصر دیگری را به بازی گزینه های خواندن می آورد. Trevor Lawrence و Travis Etienne ، این ارتباط بسیار ویژه ای بود که من در خواندن بازی های گزینه ای داشتم و از تماشای تکامل آنها در چند سال گذشته واقعاً لذت بردم. بنابراین من فکر می کنم DJ Uiagalelei همان است. بستگی دارد که چه نوع سلاحی در اطراف خود داشته باشد. (گیرنده وسیع) می دانم که جاستین راس برمی گردد. این یک چیز بزرگ برای او خواهد بود. به همین دلیل من دی جی Uiagalelei را دوست دارم. چون او بهترین شماره را پوشیده است. میدونی منظور من چیه؟ شماره 5 ، خیلی بهتر از این نمی شود.

س: آیا به تیم های دیگر علاقه دارید؟

پاسخ: ایالت آیووا تنها تیمی است که می تواند همه را خراب کند. در فیلم ها ، آنها سخت بازی می کنند و بازی می کنند تا سوت تمام شود. آنها شما را با تماس های عالی و پشتوانه های دونده عالی (Breece Hall) ، که به همراه اسپنسر رتلر و سام هاول بازیکنان مورد علاقه من پیش فصل هایسمن هستند ، خسته می کنند. آنها بازی نزدیک خوبی با چارلی کولار دارند ، آنها همچنین مایک رز مدافع بزرگ سال 12 را در اختیار دارند و یونان یونان 12 مهاجم بزرگ سال است. آنها 11 مهاجم دارند که در خط حمله باز می گردند و من فکر می کنم که آنها 10 مهاجم از خط دفاع باز می گردند. من فکر می کنم دفاع آنها سال گذشته در 12 بزرگ شماره یک بود. بنابراین آنها تمام دارایی های نامشهود و هر آنچه برای رقابت با اوکلاهما نیاز دارند را در اختیار دارند. من فکر می کنم وقتی آنها در پایان فصل با اوکلاهما بازی می کنند ، آن مسابقه چهارمین مرحله پلی آف آنها را مشخص می کند. ایالت اوکلاهما-آیووا قطعاً یک بازی است که باید در تقویم حلقه می شد.

س: تروجان های USC و Pac-12؟

A: Pac-12 قطعاً سقوط کرده است. به هر حال ، تیم هایی مانند USC و اورگان به نوعی جلسه برگزار می کنند و جلسه را اداره می کنند ، اما من فکر می کنم USC ​​شانس بسیار خوبی برای بردن Pac-12 در سال جاری دارد. بازی عالی در دفاع میانی ، می دانم که آنها با حملات هوایی خود توپ را به هر طرف پرتاب می کنند. (هماهنگ کننده حمله) گراهام هارل. استخدام بهبود یافته است ، بنابراین من فکر می کنم من شماره یک کشور هستم (DE Korey Foreman). آیا کلی هلتون می تواند به تیم کمک کند تا سرانجام به سطح بعدی برسد و سر و صدا ایجاد کند ، یا به عقب برمی گردد؟ من فکر نمی کنم آنها همانطور باقی بمانند. من فکر می کنم آنها یا خیلی بهتر می شوند یا به عقب برمی گردند. آنها باید از فوتبال محافظت کنند. یکی از مواردی که آنها را در سال گذشته آسیب رساند ، گردش بیشتر و حملات متعادل تر بود. شما باید بتوانید ساعت خود را مدیریت کنید.

من فکر نمی کنم تیمی وجود داشته باشد که بیشتر از بقیه با هم روبرو شوند. من فکر می کنم اورگان واقعاً خوب است ، اما من فکر می کردم که اورگان سال گذشته واقعاً خوب بود و ما در بازی توپ به ایالت آیووا باختیم.

رجی بوش
رجی بوش توسط Fox’s Big Noon Kickoff
ورزش فاکس

س: نوتردام؟

پاسخ: معمولاً پس از بردن 8 یا 9 برد در سال ، کافی نیست. اما این لزوما به معنای سرزنش کلیسای جامع نوتردام نیست. این سیستم دانشگاهی است که این فرصت ها را برای دانشگاه ها برای ادامه صعود به مرحله حذفی و کسب عناوین ملی مسدود می کند. در سیستم پلی آف چهار تیمی ، این اتفاق نمی افتد. به نظر می رسد که من بسیاری از داستانهای بزرگ را به خاطر آن از دست داده ام.

س: نظر شما در مورد 12 بازی پلی آف چیست؟

A: من فکر می کنم این باید در حال حاضر اتفاق بیفتد. من همیشه از نحوه بازی پلی آف فوتبال کالج با چهار تیم متنفر بودم. اگر چهار تیم برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنند ، احمقانه خواهد بود. همه کالج ها و دانشگاه ها هستند که هر سال داستان اشتباهی را بیان می کنند ، درست همانطور که شانس موفقیت دارند. اما اینطور نیست. با بچه ها بی ادب است. اجازه دادن به چهار تیم برای کسب عنوان ملی برای ورزش مضر است. به این ترتیب ، بهترین بازیکنان ، بازیکنان پنج ستاره ، به همان کالج می روند. از آنجا که در حال حاضر بهترین استعداد این است “خوب ، اگر می خواهم برای پلی آف رقابت کنم یا اگر بخواهم برای یک عنوان ملی بازی کنم ، گزینه های من محدود است. من فقط می توانم به سه یا چهار مدرسه بروم. در خانه بمانم و با تیمم بازی کنم مادر ، پدر و خانواده. اگر بخواهم نزدیک بمانم و همچنان نام خود را بر زبان بیاورم ، فرصتی وجود نخواهد داشت زیرا هیچ تیم دیگری این شانس را ندارد که برای قهرمانی ملی راهی پلی آف شود. ” بله ، گسترش باید مدتها پیش اتفاق افتاده باشد.

س: LSU ، میشیگان ، پن ایالت: کدام یک برگشت خواهد کرد؟

A: من فکر می کنم LSU تیمی است که بیشترین امید را می دهد. من مدیر (اد اورگرون) را می شناسم ، او را خوب می شناسم ، DNA او را می شناسم ، می دانم که از چه تیمی تشکیل شده است ، از چه تیمی بازی می کند ، چه بازیکنانی را به ارمغان می آورد ، نوع استعدادی که پرورش می دهد. آنها در SEC هستند و در قوی ترین جلسه هستند. بنابراین من فکر می کنم آنها امسال بسیار بهتر خواهند بود. با این حال ، همه تیم ها مانند آلاباما قادر به ریباند نیستند. دیدن آن در آلاباما آسان است. قول می دهم به این راحتی ها نباشد.

س: A&M تگزاس؟

A: من فکر می کنم تگزاس A&M در وسط SEC قرار دارد و مانند بقیه آلاباما را تعقیب می کند. رقابت تگزاس A&M هیجان انگیزترین چیزی است که می توان دوباره در فوتبال کالج دید. ایسایا اسپیلر ، من دوست دارم بازی او را تماشا کنم. لیست همچنان ادامه دارد. من فکر می کنم آنها در مورد SEC متوسط ​​هستند و SEC چقدر عالی است.

هایسمن
رجی بوش با جایزه هایزمن در حال ژست گرفتن است
گتی ایماژ

س. نظر شما در مورد سازماندهی مجدد چیست؟

پاسخ: هیچ ساختاری برای نحوه تغییر مجدد یا ظاهر آن وجود ندارد. در حقیقت ، Pac-12 بیرون آمد و گفت که مقیاس نمی گیرد. بنابراین برای من سازماندهی مجدد در حال حاضر فقط یک اعلامیه است که Big 12 ، ACC و Pac-12 با هم کار خواهند کرد. اما به چه معنا است؟ آیا همه این جلسات اکنون در یک ادغام شده اند؟ – فکر نمی کنم اتفاقی بیفتد. آیا Pac-12 مزیتی دارد به گونه ای که مردم اکنون آن را بیشتر می بینند؟ مشکل Pac-12 این است که در ساحل شرقی قرار دارد ، بنابراین در شروع بازی بسیار دیر است. از طرف Pac-12 توجه بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. اگر کاری انجام نمی دهید ، این فقط لب درمانی است.

س: جایزه Heisman 2005 شما توسط NCAA در سال 2010 تخلیه شد (پس از بررسی حدود 300،000 دلار دریافت پول نقد و هدایا در طول بازی بوش).

پاسخ: داستان ادامه دارد. هنوز انجام نشده است. ما مشتاقانه منتظر علاقه مندی شما در آینده هستیم.

س: آیا فکر می کنید آن را پس می گیرید؟

پاسخ: بدون شک بدون شک.

دیدگاهتان را بنویسید