همه اشکال ارتباط طالقان باز است


همه اشکال ارتباط طالقان باز است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای طالقان با بیان اینکه 23 راه اصلی و روستایی این شهرستان بر اثر سیلاب مسدود شد، گفت: با اقدام به موقع نیروی راهداری تمامی نقاط سرریز شده رفع انسداد شد و تردد در حال انجام است. در مجموع محورهای این شهرستان تقویت شده است.


به گزارش ایلنا از البرز، نصیر یزدانی با اشاره به بارش شدید باران و جاری شدن سیل در این شهرستان، اظهار کرد: بر اثر این حادثه 23 راه اصلی و روستایی در طالقان ریزش کرده و راه تردد کاربران جاده در مناطق روستایی نیز دچار ریزش شده است. فرو ریخت. چند ساعتی بسته شد.


وی افزود: با توجه به اینکه نیروی راهداری این شهرستان در زمان هشدار هواشناسی در آماده باش کامل بود و جاده ها به صورت مستمر در حال گشت زنی بودند، با مسدود شدن جاده ها در اسرع وقت نیرو به محل حادثه اعزام و عملیات آواربرداری انجام شد. انجام شد و رفع انسداد جاده ها آغاز شد.


این مسئول با اعلام اینکه با اقدام به موقع نیروهای راهداری تمامی 23 نقطه نشتی مسدود شد و هم اکنون تردد در تمامی محورهای این شهرستان برقرار است، گفت: 16 نشتی در جوستان به گراب اسکان و جوستان به ناریان. و پرچان و هفت نقطه ریزش در محور اصلی و روستاهای مرکزی نیز رخ داده بود.


یزدانی با بیان اینکه متأسفانه در چهار روز گذشته زیرساخت های جاده ای این شهرستان آسیب دیده است، خاطرنشان کرد: راهداران پیش از عزیمت به این شهرستان آخرین وضعیت جاده ها، گرفتگی ها، محدودیت های احتمالی تردد و شرایط جوی را با تلفن گویا بررسی کنند. با 141 تماس بگیریدانتهای پست/