هشدار مدیریت بحران نسبت به تداوم سامانه بارشی در استان تهران تا روز سه شنبه


هشدار مدیریت بحران نسبت به تداوم سامانه بارشی در استان تهران تا روز سه شنبه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از اخطار زرد سازمان هواشناسی برای تداوم سامانه بارشی در استان خبر داد.


به گزارش ایلنا، حامد یزدی شهردار از هشدار زرد سازمان هواشناسی برای تداوم سامانه بارشی در استان تهران شامگاه یکشنبه خبر داد و منطقه متاثر از این هشدار را ضلع شمالی استان تهران و ارتفاعات آن اعلام کرد. .


مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه پیش بینی می شود این سامانه از فردا دوشنبه 19 مرداد لغایت سه شنبه 20 مرداد ماه به بهره برداری برسد، گفت: احتمال بارش باران و رعد و برق در مناطق مستعد تگرگ و وزش باد شدید وجود دارد. یکی از خطراتی که با آن روبرو هستیم

شهردار یزدی همچنین توقف نکردن در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها را توصیه کرد و افزود: طغیان فصلی رودخانه ها و جاری شدن آب در معابر وجود دارد لذا از تمامی اهالی دعوت می کنیم از ایستادن در حاشیه رودخانه ها خودداری و از کوه نوردی خودداری کنند. . تردد در داخل و خارج شهر باید با احتیاط انجام شود.

وی همچنین نسبت به تردد عشایر، پاکسازی پل ها و معابر و احتمال رعد و برق هشدار داد و گفت: اهالی باید با توجه به پیش بینی وزش باد خودروهای خود را در اطراف درختان و ساختمان های نیمه ساخته توقف و پارک نکنند. .

همانطور که در بیانیه روابط عمومی مدیریت بحران استان تهران آمده است، شهردار یزدی همچنین نسبت به دوام سازه های نیمه تمام هشدار داد و افزود: همچنین مردم به احتمال سقوط اجسام و علائم تبلیغاتی خدای ناکرده توجه ویژه داشته باشند. اتفاق می افتد. شاهد حوادث ناگوار نباشیم

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه امدادرسانی به مناطق سیل زده استان تهران همچنان ادامه دارد، گفت: بر اساس پیش بینی ها و برنامه ریزی های قبلی، مدیریت بحران استان تهران تمام تلاش خود را برای کمک رسانی می کند. و شرایط را به شرایط سابق برگردانیم و این اطمینان را به همه مردم می دهیم که تا امداد رسانی کامل در کنار مردم سیل زده خواهیم ماند.


انتهای پست/