هزینه کایروپراکتیک چقدر است؟ این ارزان است!

در مورد هزینه بیمه درمانی و پوششی که برای این هزینه ها دریافت می کند، با شخصی صحبت کنید. بسیاری از ما می دانیم که مراقبت های پزشکی ارزان نیست. علاوه بر حق بیمه های بالا، باید به فرانشیزها و پرداخت های مشارکتی نیز رسیدگی کنیم. به گفته بلو کراس، هزینه چک سلامتی معمولی بسته به سن می تواند از 160 تا 330 دلار متغیر باشد. در حال حاضر، ویزیت مطب بزرگسالان برای بیماری ها یا ناراحتی های رایج مانند کمردرد، عفونت های سینوسی، گلودرد و غیره می تواند 130 تا 180 دلار برای هر ویزیت هزینه داشته باشد، برای کودکان، هزینه هر ویزیت 115 تا 160 دلار است. معمولاً وقتی نزد پزشک می روید، معمولاً برای بیماری شما دارو تجویز می کنند.

بسیاری از دستور العمل ها برای تسکین دردی که تجربه می کنید طراحی شده اند و می توانند اعتیادآور باشند. مسکن ها به مشکل اساسی که باعث درد می شود رسیدگی نمی کنند. اتفاقی که می افتد این است که به طور موقت از درد تسکین می یابد و پس از مدتی درد دوباره برمی گردد، دوباره به پزشک مراجعه می کنید، دوباره مسکن می گیرید و چرخه ادامه می یابد. آنها روی چرخ فلک با وسایل پزشکی فرود می آیند. بر اساس گزارش نیویورک تایمز، پاداش ها، پرداخت های مشترک و هزینه ها در سال های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

یک کایروپراکتر مقرون به صرفه تر از مراقبت های پزشکی است

اکنون به هزینه مراقبت کایروپراکتیک نگاه کنید. میانگین هزینه اتصالات 65 دلار برای هر بازدید است. هر بازدید بسته به محل زندگی شما می تواند از 34 تا 106 دلار متغیر باشد. در صورت نیاز به اشعه ایکس، هزینه می تواند از 44 تا 159 دلار متغیر باشد. پزشکان کایروپراکتیک گاهی برای اولین بار ویزیت تخفیف می دهند زیرا هدف آنها کمک به شما برای تسکین درد است و می خواهند به علت اصلی مشکل رسیدگی کنند. کایروپراکتیک یک “راه حل سریع” برای درد شما نیست، زمان می برد، اما در نهایت علت اصلی درد درمان می شود.

اکثر شرکت های بیمه درمانی سطحی از مراقبت های کایروپراکتیک را پوشش می دهند. هزینه های کایروپراکتیک، مانند هزینه های پزشکی، کسر مالیات هستند. بسیاری از دفاتر کایروپراکتیک بیمه را می پذیرند و برنامه های پرداختی در دسترس دارند.

یک مطالعه در سال 2007 هزینه بیمارانی که از متخصصان کایروپراکتیک به عنوان پزشک مراقبت های اولیه استفاده می کنند در مقابل مراقبت های پزشکی مقایسه کرد. این مطالعه 70000 ماه عضو را در یک دوره هفت ساله پوشش داد. نتایج این مطالعه نشان داد که «پذیرش‌های بیمارستانی 60.2 درصد کاهش، هزینه روزهای بستری در بیمارستان 59 درصد، جراحی سرپایی 62 درصد و هزینه داروهای تجویزی 85 درصد نسبت به مراقبت‌های مرسوم مرتبط با پزشکی کاهش یافته است. “

ارائه دهندگان بیمه و پزشکان تشخیص می دهند که مراقبت های کایروپراکتیک برای درمان گردن و کمردرد مفید و مقرون به صرفه است. اگر هرگز نزد کایروپراکتیک نرفته اید، وقت آن رسیده است که خود را در مورد درمان هایی که می توانید از کایروپراکتیک دریافت کنید، آموزش دهید. دفعه بعد که نیاز به مراجعه به پزشک داشتید، به اهداف شخصی خود برای داشتن بدن سالم و کیف پول خود فکر کنید و به متخصص کایروپراکتیک مراجعه کنید. متوجه خواهید شد که یک کایروپراکتیک می تواند بیشتر از درد گردن و کمر را درمان کند.

رژیم لاغری سریع