هاوارد استرن در مجری رادیویی Dead Anti-Vax: ‘F-k your Freedom’هوارد استرن به همکارانش رحم نمی کند.

این شوخی شوک دار دارای نظر قوی در مورد لیست فزاینده چهره های آشکار رسانه های ضد کاغذ سفید ، از جمله چندین مجری رادیو آمریکایی است که پس از یک کمپین برجسته که عموما “آزادی” نقض می شود ، بر اثر COVID-19 جان باختند.

“کی می توانیم از تحمل احمق های این کشور دست برداریم و بگوییم واکسیناسیون ضروری است؟” استرن در قسمت سه شنبه از نمایش “Howard Stern Show” سیریوس ایکس ام ایراد گرفت. “Fk، fk آزادی آنها. من می خواهم آزادی من زنده بماند. من می خواهم از خانه خارج شوم. من می خواهم به همسایگی بروم و شطرنج بازی کنم. من می خواهم بروم عکس بگیرم.”

“پادشاه همه رسانه ها” 67 ساله همچنان به تمسخر میزبانان رادیویی راست می پردازد ، به ویژه از اینکه از چند نفر از مردگان ، که در وهله اول با افتخار شورش می کردند ، آهنگ های خود را در بستر مرگ تغییر دادند ، لذت می برد.

“وقتی این رادیو ، بچه های رادیو بهترین بودند ، واقعاً خنده دار بود. به نظر می رسید که آنها 4 کشته و 4 نفر در امواج پخش می کردند. آنها واکسینه نمی شوند. “استرن در نمایش سه شنبه خندید. “این بچه ها آتش گرفته بود. گویی همه آنها هر روز در حال مرگ بودند و کلمات در حال مرگ آنها این بود: “ای کاش واکسن های بیشتری داشتم.” ای کاش آن را گرفته بودم. ‘ “

رابین کویورز 69 ساله ، مجری قدیمی ، گفت: “

مجری محافظه کار مارک ورنیه خود را “آقای آنتی واکس” توصیف کرد که استرن در برنامه رادیویی WNDB روزهای هفته در ساحل دیتونا قبل از مرگ بر اثر COVID-19 ستایش ویژه ای دریافت کرد.

“کلیپ مارک برنی مرده کجاست؟” او گفت که گروه رادیویی خنده دار او نام مستعار بدنام مرحوم برنیه را به تمسخر می گیرد. “… بله ، او مرده است. او دیگر راه نمی رود. “

برخی معتقدند که باید مردگان را در آرامش رها کرد ، اما استرن اشاره می کند که هنوز حداقل سه نفر “این کلمه را در رادیو موعظه می کنند” وجود دارد.

نتیجه گیری وی: واکسن COVID-19 باید برای همه اجباری باشد.

استرن می گوید: “تا آنجا که به خاطر دارم ، وقتی به مدرسه می رفتم ، باید واکسن سرخک می گرفتم ، واکسن اوریون را دریافت می کردم و آنچه را که باید دریافت کنم به شما می گویم. خیلی زیاد بود.” به

دیدگاهتان را بنویسید