هاشمی: حدادی 50 درصد تیم ملی بسکتبال است/ تغییرات در فدراسیون بسکتبال سریع بود


هاشمی: حدادی 50 درصد تیم ملی بسکتبال است/ تغییرات در فدراسیون بسکتبال سریع بود

این مربی بسکتبال گفت: حامد حدادی 50 درصد تیم ملی بسکتبال است و زمانی که او نیست فاصله بیشتر نشان داده می شود. بعد از بازی با قزاقستان و سوریه گفتم قداست خانواده بسکتبال را حفظ کنیم.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو اسپورتا، مصطفی هاشمی مربی بسکتبال در گفتگو با برنامه صبحگاهی و ورزشی رادیو اسپورتا در خصوص فراز و نشیب های تیم ملی بسکتبال گفت: تغییراتی در فدراسیون ایجاد شد، منافع بسکتبال باید وجود داشته باشد. ترجیح می دهند. این برنامه تا زمانی که منابع انسانی به درستی انتخاب نشود، با موفقیت اجرا نخواهد شد. متأسفانه در ابتدا کارها کمی عجولانه انجام شد.


وی افزود: نهادها با نیت تقویت خود کار تحول را آغاز کردند. گاهی اوقات زمان و بودجه خوب است، اما در حال حاضر با پنجره های جام جهانی و جام ملت های آسیا، زمان زیادی نداشتیم و جابجایی بسیار حساس و سخت بود. زمان کمی برای تغییر بود و ما در آن لحظه چیزهای زیادی از دست دادیم. این عدم آگاهی و عدم استفاده از تجربه قبلی دردسرساز شد.


هاشمی با اشاره به حضور موثر حدادی در این تیم گفت: حامد حدادی 50 درصد تیم ملی بسکتبال است و زمانی که او نباشد این فاصله بیشتر نشان داده می شود. بعد از بازی با قزاقستان و سوریه گفتم برای حفظ آبروی خانواده بسکتبال به جام جهانی و جام ملت های آسیا می رویم.


وی گفت: بیایید نگاهی صادقانه به کل جامعه بسکتبال بیندازیم و از داشته هایمان نهایت استفاده را ببریم. اگر در دیدارهای پیش رو اولین امتیاز را از دست بدهیم خیلی سخت می شود. ما باید از تمام پتانسیل خود استفاده کنیم. باید در نظر داشت که تیم های ملی ژاپن، کره و استرالیا در بازی های قبلی با تیم اصلی حضور نداشتند و حالا قدرتمندتر خواهند بود.


انتهای پست/