نکونام: دارم با ورو صحبت می کنم / 6-5 بازیکن جذب می کنیم


نکونام: دارم با ورو صحبت می کنم / 6-5 بازیکن جذب می کنیم

سرمربی تیم فولاد خوزستان از برنامه های نقل و انتقالاتی این تیم در تابستان امسال گفت.


به گزارش ایلنا، نکونام در گفت و گو با برنامه ورزشگاه شبکه پنج برای گفت و گو با بازیکنانی چون وریا گفوری و احسان پهلوان درباره پیوستن به فولاد خوزستان گفت: از اولین روزی که به باشگاه فولاد آمدم، سعی کردم با توجه به شرایط موجود بازیکن جذب کنم. خواسته های باشگاه.” جذب. نزدیک به دو سال است که به استثنای پنجره زمستانی فصل گذشته نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم و تابستان سال گذشته توانستیم در دو روز گذشته سه خرید انجام دهیم.


وی ادامه داد: در نیم فصل توانستیم آرشا رضاوندا، مهدی شیری، شهاب گردان، محمدرضا خلعتبری و… را جذب کنیم که شاید در باشگاه هایشان مورد بی مهری قرار می گرفتند اما با نشان دادن آنها حاضر شدیم. شایستگی و توانایی آنها بالاست. آنها این را در تیم ما ثابت کردند.


سرمربی فولاد یادآور شد: امسال برنامه ما مطابق میل باشگاه است. زمانی که استقلال، پرسپولیس، سپاهان، گل گهر سیرجان و مس رفسنجان با برنامه کار می کنند و می خواهند تیم خوبی تشکیل دهند و هزینه می کنند، ما هم سعی می کنیم در این گروه باشیم و بتوانیم شرایط مطلوبی را تجربه کنیم.


نکونام افزود: فولاد خوزستان دو فصل است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و قطعا استقلال، پرسپولیس، سپاهان و… که هر سال برای قهرمانی یا نایب قهرمانی در آسیا می جنگند برنامه های بلندمدتی دارند و ما هم داریم. باید هر سال آن را حفظ کنیم.ما در تلاش و برنامه ریزی برای تحقق آن هستیم.


وی گفت: دو بازیکن جذب کرده ایم و در حال صحبت با دو بازیکن دیگر هستیم. وریا گفوری یکی از بهترین فوتبالیست های ایران است و دوست داریم در خدمتش باشیم و خودم با وریا صحبت می کنم. اگر استقلال وضعیت خوبی داشته باشد و بتواند در آنجا بماند، دوست دارم در استقلال به کارش ادامه دهد چون این تیم را دوست دارد اما امیدوارم امسال تیم خوبی در فولاد داشته باشیم و به موفقیت مورد نظر برسیم.


سرمربی فولاد در مورد اینکه آیا در صورت جذب وریا گفوری، مهدی شیری را حفظ می کند، گفت: بله قطعاً 11 بازیکنی را که بتوانیم جذب کنیم، نمی گیریم چون تیم خوبی داریم. ما به 6-5 بازیکن نیاز داریم تا با آنها صحبت کنیم.


انتهای پیام/