نکات برجسته برای تعطیلات شما در کووالام، کرالا

چه در کرالا بخواهید روی تجربه فرهنگ غنی تمرکز کنید، زمانی را در حیات وحش یا طبیعت آرام بگذرانید، در یک استراحتگاه خصوصی مجلل یا استراحتگاه بمانید، یا از درمان های اسپا و آیورودا بهره مند شوید، هر تجربه ای به آنها لذت ارتباط را می دهد. به طبیعت

می توان از سعادت کرالا در پشت آب ها و سواحل لذت برد. برخی از سواحل کوالام، وارکالا، فورت کوچی، کاپاد و بکال نام دارند.

اگر به دنبال تعطیلات ساحلی در کرالا هستید، ساحل کووالام یک گزینه عالی است. در حدود 16-17 کیلومتر دورتر از Thiruvananthapuram، این مکان معروف مسافرتی در جنوب هند است.

بسیاری از ویژگی های این مکان، آن را به یک مقصد گردشگری محبوب تبدیل کرده است. کلمه Kovalam همچنین به معنای “شیار درخت نارگیل” است. این مکان به عنوان “بهشت جنوب هند” نیز شناخته می شود. این شهر که به خاطر زیبایی‌هایش شناخته شده است، برای درمان‌های اسپا و آیورودا در هتل‌ها و استراحتگاه‌های خصوصی نیز شناخته شده است. یکی از دیدنی های آن غروب زیبای خورشید است. هر تجربه غروب خورشید جدید و متفاوت است. عکاسان از سراسر جهان برای ثبت مناظر خیره کننده غروب خورشید جذب می شوند.

کوالام دارای سه سواحل هلالی مجاور زیبا است که امکان فعالیت‌های مختلف مانند شنا، حمام آفتاب، ماساژ گیاهی تقویت بدن، برنامه‌های فرهنگی ویژه، کروز کاتاماران و غیره را فراهم می‌کند.

سه سواحل کوالام-

1. ساحل فانوس دریایی- بزرگترین ساحل و جنوبی ترین آن است. در این ساحل یک فانوس دریایی متعلق به دوران بریتانیا وجود دارد که به همین دلیل به آن می‌گویند.

2. ساحل Hawah – این ساحل در قسمت میانی ساحل قرار دارد و به دلیل خلیج آرام با آب آبی معروف است. این به شکل نیم دایره است. مکانی برای تعطیلات خانوادگی مفرح است.

3. ساحل سامودرا – شمالی ترین قسمت ساحل کوالام. این ساحل آرام و ایده آل برای آفتاب گرفتن و استراحت است.

امکانات گردشگری بسیار خوب مدیریت می شود. بسیاری از استراحتگاه های ساحلی مجلل خصوصی در داخل و اطراف کووالام وجود دارد. آنها اقامتگاه های لوکس 5 ستاره، اتاق های زیبا با منظره دریا، درمان های اسپا آیورودا، یوگا، هنرهای رزمی و غیره را ارائه می دهند.

برخی از جاذبه های اصلی در کووالام و اطراف آن عبارتند از –

رودخانه کارامانا و سفر با قایق – دوازده کیلومتری کووالام، این رودخانه مناظر دیدنی از پس‌آب‌ها و فضای سبز را ارائه می‌دهد. باشگاه قایق های Thiruvallam در سواحل این رودخانه سفرهای دریایی، کایاک سواری، قایق رانی و خانه قایق را ارائه می دهد.

دریاچه Vellayani – این دریاچه آب شیرین در نور ماه دلربا به نظر می رسد. مسابقه قایق سالانه معروف جهان در طول جشنواره Onam در اینجا برگزار می شود.

اسکله ولیاتورا – به معنای واقعی کلمه “قلعه بزرگ” است و مناظر عالی از غروب خورشید را ارائه می دهد.

Edakallu – نقطه محبوب غروب آفتاب بین فانوس دریایی و سواحل Hawah.

گالری هنری Kovalam – گالری هنری معروف Kovalam مصنوعات، نقاشی‌ها و آثار هنری فرهنگ باستانی هند را به نمایش می‌گذارد. هنردوستان از سراسر جهان به اینجا می آیند.

معبد غار برش صخره ای ویژینجام – این معبد دارای حکاکی های سنگی قرن 18 است. مجسمه های ناقص لرد شیوا و پارواتی از جاذبه های اصلی این معبد هستند.

سد آروویککارا – در ده کیلومتری کووالام، یکی از نقاط معروف پیک نیک است.

با چنین فرصت های متنوعی برای کاوش در کووالام، بازدید شما بدون شک سفری پربرکت خواهد بود.

رژیم لاغری سریع