نکاتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام خود برای سال 2021


همیشه در اولویت قرار دادن سلامت خود آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس بهتری داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راهی پیدا کنید که مناسب شما و شیوه زندگی شما باشد. در این پست وبلاگ ، ما 6 نکته را مورد بحث قرار می دهیم که به شما کمک می کند تا در سال 2021 به اهداف خود برسید!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از برنامه ای در تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری سوزانده شده ، قدم های برداشته شده یا کیلومترهای طی شده در طول روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب های خواب هستند که برای ردیابی معیارهای سلامتی مفید هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت شما را در طول زمان آسان تر می کنند ، بنابراین می توانید به جای تسلیم شدن انگیزه ایجاد پیشرفت کنید.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه برای خود ورزش را به یک عادت تبدیل کنید.

بهتر است اهداف واقع بینانه تعیین کنید. سعی نکنید ورزش را از 0 دقیقه در روز به 60 دقیقه در روز افزایش دهید. در عوض ، اهداف کوچکی تعیین کنید که در طول روز به اهداف بزرگتری برسد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه ورزش کنید ، هر ساعت یک یادآوری برای خود تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، یک تمرین ساده انجام دهید.

3. فعالیتی را که دوست دارید پیدا کنید و برای مدت طولانی به آن پایبند باشید.

ورزشی را پیدا کنید که از آن لذت می برید ، مانند دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر فعالیتی را دوست دارید ، می توانید مدتی به آن پایبند باشید و سفر تناسب اندام خود را ادامه دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها لذت بخش به نظر نمی رسند (یا هیچ یک از آنها سرگرم کننده به نظر نمی رسد) ، انواع مختلفی از ورزش را امتحان کنید تا یک ورزش مداوم پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند شما را دچار بی حالی کند و انگیزه شما را برای ورزش یا رژیم کاهش دهد. بنابراین ، بهتر است حداقل 8 ساعت در روز بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای ورزش در آن روز خواهید داشت.

5. به یک کلاس آمادگی جسمانی بپیوندید

پیوستن به گروه برای تمرین با هم به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای خارج شدن از خانه و داشتن تناسب اندام است! اگر بدنبال سالن ورزشی هستید که دوره های تناسب اندام را ارائه دهد ، از www.fitnessfor10.com دیدن کنید و تناسب اندام را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید