نوری: وضعیت مالی دریانورد باید مشخص شود/ برای بحث ورزشگاه تختی به حمایت استانی نیاز است


نوری: وضعیت مالی دریانورد باید مشخص شود/ برای بحث ورزشگاه تختی به حمایت استانی نیاز است

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: خواهشمندم هر چه زودتر از وضعیت مالی باشگاه مطلع شویم. من سال ها در این تیم در عناوین مختلف حضور داشته ام و همه ما دیده ایم که باشگاه در ده سال گذشته چقدر سخت بوده است.


به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی ملوان، پژمان نوری درباره جایگاه این باشگاه پس از صعود به لیگ برتر گفت: خوشبختانه قبل از آخرین بازی خود در لیگ، با بازیکنان و همه اعضای تیم به تسویه حساب مالی کامل رسیدیم و پس از پایان قهرمانی باشکوهی داشتیم، جایزه قهرمانی هم به اعضای تیم های بزرگسالان داده شد، تعهدی که اگر خدا بدهد، بسته ایم.»


پژمان نوری در خصوص شرایط باشگاه برای فصل آینده افزود: دو روز پس از آخرین جلسه ما در لیگ، جلسه ای برای بررسی فصل آینده و شرایط باشگاه برگزار شد و آقای پورراشیدا که عضو باشگاه است. باشگاه به اعضای مجمع اعلام کرده است که دیگر ملزم به عضویت در هیئت مدیره باشگاه نخواهند بود و همچنان به عنوان حامی در کنار ملوان خواهند بود و تا حد امکان به تیم کمک خواهند کرد که این سهام متعلق به مردم است و او به هیچ وجه این پیشنهاد را نمی پذیرد.”


وی با اشاره به اینکه تنها پنجاه روز تا شروع لیگ برتر باقی مانده است، افزود: و باید هر چه سریعتر اقدام کنیم. تا امروز زمان زیادی را از دست داده ایم. از لیگ اول به لیگ برتر رفته ایم و در این فضای متفاوت نیاز به آمادگی دقیق است. لطفا به عنوان عضو کوچک باشگاه قایقرانی هر چه سریعتر از وضعیت مالی باشگاه مطلع شوید. من سال ها در این تیم در عناوین مختلف حضور داشته ام و همه ما دیده ایم که باشگاه در ده سال گذشته چقدر سخت بوده است. بدهی های انباشته شده در سال های گذشته و تغییر باشگاه بین افراد مختلف بدون منابع مالی مشخص. همه این عوامل در کنار هم در نهایت منجر به سقوط و پارو زدن ملوان در باتلاق لیگ اول شد که ما به آن تعلق نداشتیم. ملوان در دهه 50 فوتبال ایران معتبرترین و باثبات ترین باشگاه شمال کشور بوده است و حالا که این تیم با تلاش همه ملوانان به لیگ برتر بازگشته است نباید اینطور رفتار کنیم. گذشته. ما هنوز نمی دانیم چقدر پول داریم و چقدر می توانیم برای نقل و انتقالات هزینه کنیم یا بهتر است بگوییم هزینه ها بسیار زیاد است، اما منابع اینطور نیست. این روزها بزرگترین سردرگمی ماست.»


پژمان نوری افزود: سرمربی ما در فصل گذشته بهترین عملکرد را داشت و نتایج و رکوردهایی که به لیگ اول منتقل شد گواه این موضوع است اما در حال حاضر با مازیار زارع قراردادی نداریم و حتما باید ببینیم. چیزی که ما در چند مورد داریم و باید خواسته های او را برآورده کنیم و برای آینده باشگاه به یک برنامه روشن و شفاف نیاز داریم.


باشگاه ملوان گفت: واقعیت این است که من نمی خواهم پس از تسویه بدهی این باشگاه در دو سال اخیر دوباره بدهی بدهم و مانند دو سال قبل باشگاه را به مرز ورشکستگی بکشانم. . مدیرعامل به این نتیجه رسید. در فوتبال ایران زیاد اتفاق افتاد و در همان ملوان شاهد آن بودیم. فدراسیون فوتبال در قبال باشگاه‌ها بسیار سخت‌گیرانه عمل می‌کند، یک نمونه رسیدگی فوری به شکایات بازیکنان است که در سال‌های گذشته چنین نبود و دیگری بحث ورزشگاه است که خود بحث مفصلی است و نیازمند تعهد عمومی در استان من یک فوتبالیست هستم و باشگاه ملوان را دوست دارم و سال هاست که به دنبال توپ هستم و هیچ ادعایی در رهبری ندارم و تنها چیزی که به آن فکر می کنم کمک به ملوان است و دارم. هیچ هدف دیگری تنها آرزوی من این است که هر چه زودتر با منابع مالی مشخص شروع به کار کنم و برای عضویت در لیگ برتر آماده شوم.


انتهای پیام/