نوراللهی: در پرسپولیس یک سری کلوزآپ را حس کردم/ کار تصادفی در شرایط زیر سخت است


نوراللهی: در پرسپولیس یک سری کلوزآپ را حس کردم/ کار تصادفی در شرایط زیر سخت است

هافبک ایرانی شباب الاهلی درباره شرایط فعلی خود صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بازیکن فصل شباب الاهلی امارات و ملی پوش ایرانی در گفتگو با بهترین برنامه فوتبال درباره جایگاهش در امارات گفت، ابتدا گفته بود الان بهتر است. فکر می کنم از 26 بازی لیگ می توانستم 22 بازی را انجام دهم اما در آسیا فرصت کمتری داشتم چون 10 بازیکن خارجی داشتیم.


وی درباره وضعیتش در پرسپولیس و جدایی اش از تیم محبوبش بیان کرد: در پرسپولیس از نزدیک احساس ناآگاهی زیادی داشتم اما در طول هشت سالی که در آنجا سپری کردم به آن توجه نکردم. اگرچه می‌دانستم افرادی هستند که بیشتر تلاش می‌کنند و حقوق بیشتری دارند، اما واقعاً اهمیتی نمی‌دهند. هنوز هم افرادی هستند که سال ها در تیم حضور دارند اما به هدف خود نرسیده اند. توانستم هشت سال آنجا بازی کنم و خیلی چیزها را نادیده بگیرم. خوشبختانه خاطره خوبی در ذهن هواداران ایجاد کردم. آنها همیشه در قلب من هستند و امیدوارم حداقل یک بار آنها را راضی کنم.


احمد نور درباره شرایط یگان ملی گفت: تیم هایی بودند که هزینه زیادی کردند تا تیمشان را فقط در جام جهانی داشته باشند. ایران به جام جهانی رسیده و کار با این تجهیزات سخت است. ما لژیونرهای خیلی خوبی داریم و به کسی زنگ نمی زنم، در ایران هم بازیکنان خوبی دارم. از کادری که در شرایط سخت تیم را تحویل گرفتند، 100 درصد راضی هستیم. شاید بگویند با عراق و بحرین بازی کردی، اما با چنین هوا و فشاری واقعا سخت بود.


وی درباره شانس ایران برای حضور در مسابقات گروهی جام جهانی گفت: خدای ناکرده بتوانیم، انسان با امید زنده است و بچه ها همیشه فکر می کنند می توانیم به مرحله بعد برویم یا نه؟ اما آنها فرصت خوبی به ما نداده اند. در هر صورت فوتبال است و توپ در حال چرخش است و امیدوارم به نفع ما بچرخد.


انتهای پیام/