نواک جوکوویچ به دور سوم مسابقات آزاد آمریکا صعود کرد


2 یا 5 عدد باقی مانده است.

تماشاگران ورزشگاه آرتور اش شروع به گرم کردن کمی بیشتر برای نواک جوکوویچ کردند و در حالی که برای نقطه بازی بازی می کرد او را تشویق کردند. صربها در دور دوم مسابقات آزاد آمریکا تالون گریگسپور هلندی را با 3 ست 6-2 ، 6-3 و 6-2 شکست دادند.

تیم حریف جوکوویچ جمعیت را تشویق نکرد ، اما وقتی گریکسپور در وسط ست دوم جوکوویچ را شکست داد ، صدای آن بسیار بلند شد. هنگامی که هلندی ها Love-40 را روی سرویس جوکوویچ در انتهای سوم دریافت کردند ، جمعیت سعی کردند افراد عقب افتاده را جلب کرده و سعی کنند استراحت کنند. با این حال ، صربها تمام درام ها را با هشتمین باخت متوالی به پایان رساندند.

“من با شدت مناسب بیرون آمدم. قطعاً بهتر از چند روز قبل بازی کردم.” جوکوویچ گفت که سرویس هایش را می توان در دست خود شمرد. “عملکرد عالی. من از سطح تنیس خود بسیار راضی هستم.”

جوکوویچ به مبارزه دور اول و چهار ست با هولگر ران 18 ساله دانمارکی اشاره کرد. Rune باعث شد تا Ashe از کف دست غذا بخورد ، زیرا جمعیت در طول بازی نام او را “Ruuuune” می نامیدند.

جوکوویچ نواک
جوکوویچ نواک
کوری شیپکین

اما روز پنجشنبه ، جوکوویچ عمدتا به دلیل سازماندهی خود مورد استقبال قرار گرفت ، زیرا جوکوویچ از سال 1969 به عنوان اولین گرند اسلم خود به نام Rod Laver (با هر چهار عنوان اصلی در یک سال) راهی میدان شد و با غلبه بر راجر فدرر و رافائل نادال ، بیشترین قهرمانی را کسب کرد. سه نفره هر کدام با 20 عنوان مساوی شده اند.

جوکوویچ پس از غلبه بر گریکسپور ، توپ را به عرشه بالای زمین رساند. سپس با حرکت دو طرفه علامت تجاری خود در حالی که جمعیت تشویق می کردند به همه طرف دادگاه روی آورد. او بعدها نیویورک را خنده دار ترین شهر جهان نامید.

اما قسمت آسان تر به پایان رسیده و اکنون سخت تر شده است. در دور سوم ، کی نیشیکوری قهرمان سابق اوپن آمریکا ، که مکنزی مک دونالد از UCLA را با 7-6 (3) ، 6-3 ، 6-7 (5) ، 2-6 و 6-3 شکست داد ، منتظر است.

رکورد جوکوویچ در برابر نیشیکوری 16-2 استوار است ، اما ستاره ژاپنی در نیمه نهایی 2014 آزاد آمریکا صرب ها را شکست داد. او گریکسپور نیست.

جوکوویچ در پاسخ به این س ifال که آیا شماره تلفن نیشیکوری را می داند ، پاسخ داد: “در واقع ، من آن را از طریق تلفن می دانم.”

جوکوویچ گفت: “تا زمانی که من برنده نشوم شماره هیچ کس در زمین نیست.” “ما چندین بار بازی کردیم. من مقابل او نمره بسیار خوبی گرفتم. من فکر می کنم موفق ترین گرند اسلم او از نظر تاریخی اینجاست. او سریعترین و با استعدادترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام. “

جوکوویچ ست سوم را شروع کرد و شروع به سر و صدا کرد و از داور شکایت کرد و برخورد با جمعیت سرگرم کننده بود و فقط یک بازی نبود.

در دوران انتقالی ، جوکوویچ با عصبانیت بیشتری با او صحبت کرد. او درست این کار را قبل از ضربه زدن به توپ ، درست قبل از ضربه زدن به توپ انجام می دهد. “

جوکوویچ بعداً گفت که او سر و صدای جمعیت را دوست دارد ، اما از مزاحمت هواداران متنفر است.

جوکوویچ می گوید: “وقتی بازیکنان تنیس در مورد آن صحبت می کنند ، هر کس ورزش های تیمی را تماشا می کند می گوید:” چه پسر خرابکاری “. “گاهی اوقات اشکالی ندارد وقتی مردم هیجان زده می شوند و فریاد می زنند. اما اگر کسی عمداً آن را تکرار کند ، من تا حدی آن را تحمل می کنم. بعد اشکال نداره این عادلانه نیست. … شخصی که به او اشاره کردم دقیقاً می دانست که چه می کند. “

جوکوویچ هر چهار رشته را در یک سال به دست آورد ، کاری که هیچ بازیکن مرد دیگری در 52 سال انجام نداد ، با 5 برد. فدرر و نادال به حدی نرسیدند که سه نفر اول را بدست آورند ، اما جوکوویچ تمایلی به پیوستن به داستان GOAT ندارد. هنوز.

جوکوویچ گفت: “من فکر می کنم سه مسابقه بزرگ برای ورزش ما فوق العاده است.” “بنابراین هرچه کشش بیشتر ، گفتگو ، بحث GOAT در مورد هر سه ما بیشتر باشد ، بهتر است. امیدوارم مردم همچنان در مورد آن صحبت کنند. “

دیدگاهتان را بنویسید