نمایشگاه “انفجار و جرقه های دنیای من” برگزار می شود.


نمایشگاهی برگزار خواهد شد

نمایشگاه ویدیوآرت با آثار سه هنرمند از 31 مرداد ماه برپاست.


به گزارش ایلنا، «بنگ و جرقه های دنیای من» عنوان پروژه شهرام چوسن است که از 31 مردادماه به سرپرستی آسیا سلیمیان و با همکاری کارخانه تی تی به نمایش گذاشته می شود. در این نمایشگاه آثار مونا رهنمای هلالی، فاطمه عطاران ایرایا و مهتاب به نمایش گذاشته می شود.


هنرمندان این نمایشگاه از طریق فیلم و مطالب، زمان، محتوا و مشاهدات روزانه خود را به تصویر کشیده اند. این ویدئوها می توانند یک عکس فوری و مانند یک آینه، بازتابی از جامعه و شرایط کنونی آن باشند. در واقع این آثار مجموعه ای مستند از حقیقت جامعه مدرن به ویژه در ایران و در ارتباط با جهانی شدن به ما می دهند.


هنرمندان این نمایشگاه مطابق روند سال های گذشته از میان شرکت کنندگان مجموعه کارگاه های آموزشی «از ایده تا اجرا» که در مدرسه آریا برگزار شده و به سرپرستی و تدریس شهرام چوسی برگزار می شود، انتخاب شده اند. چوسی به عنوان یک هنرمند بین المللی با 22 سال سابقه و حضور مستمر در نمایشگاه های مختلف، دیدگاه و تجربه خود را به هنرمندان منتقل می کند تا بتوانند آثاری را با توجه به توانایی های خود خلق کنند. نه تنها در ایده، بلکه در توسعه محتوا و در نهایت در اجرا و نمایش آثار، مسیری را که می‌خواهد طی می‌کند و توانایی‌های آنها را تقویت می‌کند.


همچنین آسیه سلیمیان کیوریتور پروژه با همکاری شهرام چوسی فعالیت‌های کارخانه تی‌تی و تولیدات مربوط به مجموعه کارخانه ویدیو را گسترش می‌دهد و به این ترتیب آثار در نمایشگاه‌های هنر معاصر و ویدئوآرت عرضه می‌شوند.


نمایشگاه “انفجار و جرقه های دنیای من” 31 تا 31 مردادماه در گالری آریا به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از جاده عباس آباد، کوی زرین، پلاک زرین برپاست. 10 و علاقه مندان می توانند همه روزه به جز شنبه ها به گالری مراجعه کنند 16:00 الی 20:00


انتهای پیام/